10 Super Easy Chalkboard inšpirované svadobné DIY pre Lazy nevesty

Počúvajte, nevesty: značka 7 dolárov sa chystá byť vaším novým najlepším priateľom. 

Neskoro sme narazili na značku ChalkInk a odvtedy sme sa o ňom objímajú. Kvapalné kriedové značkovače ľahko píšu bez rozmazania, vymažú sa vodou a (na rozdiel od tradičnej kriedy) nezanechávajú žiadny prach ani neporiadok. Značky môžu byť použité na tabuli a povrchoch pokrytých tabuľovou farbou, čo znamená, že príležitosti pre domácich majstrov sú skoro nekonečné. 

Zostavili sme 10 super jednoduchých projektov, pomocou ktorých môžete prispôsobiť svoju svadbu pomocou programu ChalkInk. Ako ľahké? Každý projekt trvá menej ako 1 hodinu a oholí veľké peniaze z vášho dekoratívneho rozpočtu. 

súvisiace: Go Naked: 10 Nádherné nezmrznuté svadobné torty ako Angelina Jolie

Nástroje, ktoré milujeme: 

  • ChalkInk značky v bielej (7 dolárov za 1, 11 dolárov za 2, amazon.com)
  • Martha Stewart Tabuľa farba v čiernej (2 doláre za 6 oz, amazon.com)

1. Personalizované foto Booth pozadie

DIY Wedding Chalk
Zdvorilosť WeddingChicks.com, fotografoval Aimee McAuley Photography

Mať pekný ohniskový bod a pozadie pre fotografie je nutnosťou na každej modernej svadbe. Milujeme túto romantickú, tabuľu-štýl vziať, na mieste weddingchicks.com. Bonus: šikovná čierna a biela paleta zodpovedá každému oblečeniu svadobných hostí v ich Instagrame!

2. Uvítací znak s Svadobnou itinerárou

DIY Wedding Chalk
Zdvorilý kriedový atrament

Uložte papier a náklady na tlač programov (úprimne: žiaden z vašich hostí ich naozaj nebude čítať) a podeľte sa o svoj tradíciu svadobného dňa na tabuľový znak na významnom mieste. Nakupujte túto tabuľu a podobné štýly na stránkach chalkink.com.  

SÚVISIACE: 40 Fabulous Zásnubné prstene

3. Pretty personalized Location Settings

svadobné DIY Add On
Zdvorilostné štýl Me Pretty Living, fotografoval Green Apple Photography

S jedným kotúčom kraftového papiera a jediným perom ChalkInk môžete preskočiť karty nudných miest a urobiť pekné, personalizované nastavenie stola pre každého z vašich hostí. Pozrite si úplný návod na štýl Style Me Pretty. 

4. Opakovane použiteľné fotografické stojany

DIY Wedding Chalk
Zdvorilosť WeddingChicks.com, fotografoval Alyssa Armstrong

Trend fotografickej kabíny nevykazuje žiadne známky spomalenia – dokonca aj Kim Kardashian a Kanye mali fotografický stánok na svojej opulentnej svadbe Eupropean. Roztomilé rekvizity sú nevyhnutnými pomocníkmi pre akékoľvek skvelé fotografické stánky a milujeme tieto reči bubliny spozorované na weddingchicks.com. Vyplňte niekoľko s hlúpe frázy, ale nezabudnite nechať nejaký prázdny, aby si hostia mohli vytvoriť svoje vlastné.

Bonus: Keďže značky ChalkInk sú vymazateľné, nebudete musieť vytvárať desiatky a desiatky bublín reči. 

súvisiace: 100 pamätných svadobných momentov celebrít

5. Návštevnosť knihy

DIY Wedding Chalk
Zdvorilý kriedový atrament

Neumiestňujte jednu z vašich chudobných bratrancov na stôl hosťujúcich kníh, aby ste sa uistili, že každý podpíše. Namiesto toho sa nechajte vychutnať otvorený pruh, zatiaľ čo táto teenovaná tabuľová značka robí ťažké zdvíhanie. 

6. Uložte tabuľku miláčikov

DIY Wedding Chalk
Zdvorilosť WeddingChicks.com, fotografoval Aimee McAuley Photography

Uistite sa, že nikto neukradí sedenie nevesty a ženícha tým, že ich označí ako “pán” a “pani” tabuľky značky na svadbu (ako je vidieť na weddingchicks.com).

Chcete roztomilý faktor? Používajte mená nevesty a ženícha pre seba. 

SÚVISIACE: Scenár! Stlačte obálku pomocou svadobnej kaligrafie

7. Personalizované svadobné darčeky (vlastne chcú)

DIY Wedding Chalk
Zdvorilý kriedový atrament

Reálne hovory: nikto nechce fľašu. Nedávajte svojmu svadobnému daru darček, ktorý zbiera prach. Namiesto toho si ich vezmite do vrecka S’well s ich názvom vytesaným cez čelnú stranu v vymazateľnom ChalkInk. Urobte darček extra špeciálny tým, že pridáte zoznam všetkých vecí, ktoré máte radi o svojom groomsman alebo družičke. 

8. Ukážte svoj podpisový koktail

DIY Wedding Chalk
Zdvorilý kriedový atrament

Smrknite bar (a uložte čas barmana z opakovania menu znova a znova) s peknou tabuľou, ktorá obsahuje zoznam všetkých dostupných libárií. 

SÚVISIACE: 14 Celebrity družičky a šaty, ktoré nosili v uličke

9. Musia hostia označiť svoje nápoje

[tiImage img-pos = “9” alt = “Štítky koktailových tabúľ” image_style = “480xflex” align = “left”]

Uistite sa, že nikto nestratí svoj nápoj s touto mimoriadnou jednoduchou DIY, ktorú sme si všimli na bielom, čipkách a láske: prilepte na sklo srdcový nástavec na pohár a nechajte hromadu perličiek ChalkInk užitočných pre hostí, aby si zapísali svoje nápisy. 

10. DIY Extra Signage

[tiImage img-pos = “10” alt = “Znaky tabule” image_style = “480xflex” align = “left”]

Dôverujte nám: na vašom mieste budete potrebovať ďalšie značenie. Či ukáže hosťom do toalety alebo zobrazuje vašu svadbu hashtag, je to niečo, čo budete musieť priamo ilustrovať na veľký deň. Milujeme tieto varianty bohaté na patinu, ktoré sa vyrábajú maľovaním vinobraných podávok nachádzajúcich sa na blších trhoch s tabuľovou farbou a nápismi ChalkInk

SÚVISIACE: Čo každú nevesta, ktorá má byť vedieť pred stretnutím s potenciálnym svadobným kvetinárstvom

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map