3 Perfektné Oufits nosiť na brunch

Teraz, keď sa počasie nakoniec začalo zahriať a jar je hneď za rohom, je načase prepracovať šatník. Nie je pochýb o tom, že pri teplejšom počasí príde veľa outdoorových udalostí, pričom jedným z našich obľúbených je brunch. Akonáhle dorazí príjemné teploty, môžete sa staviť, že budeme sedieť pri kaviarni, ktorá sa usadí na palacinkách a pije.

SÚVISIACE: Ako sa obliekať ako New Yorker

Ale rozhodnúť sa, čo sa nosiť na tomto strednom odpoledne stretnutie môže byť ťažké. Zvyčajne dôverné zhromaždenie s rodinou alebo priateľmi, budete chcieť vyzerať najlepšie a urobiť dobrý dojem. A s veľmi rôznymi vkusmi môže byť často ťažké nájsť to správne oblečenie. Pre ženskú ženu bude trik šaty s jemným šatkom a jemný sandál, ale pre dievčatá, ktoré sú ozdobnejšie, by mala byť vaša kožená bunda a pár kopytníkov. A pre športovú dievčinu sme našli svoje riešenie, ktoré smeruje priamo z posilňovne. Nižšie nájdete tri šikovné oblečenie, ktoré môžete nosiť na nasledujúci víkendový brunch.

ženský

desiata Outfits EMBED 1
Zdvorilosť

Majte veci flirtované a zábavné s týmto háčkovaním krajkové šaty. Objavte slnko zábavným slameným klobúkom a pásikovým sandálom. A len v prípade, že sa počasie rozhodne postupovať, držte robustný zákopový plášť na dosah ruky.

Nakupujte vzhľad: Au Rate New York náhrdelník, 895 dolárov; auratenewyork.com. Nedostatok farebného klobúka, 59 dolárov; lackofcolor.com. Babaton trench kabát, 295 dolárov; aritzia.com. Rebecca Taylor šaty, 875 dolárov; rebeccataylor.com. Sandále Steve Madden, $ 80; stevemadden.com.

športové

desiata Outfits EMBED 3
Zdvorilosť

Zostaňte neformálne s chladným párom cutoff rifl a vyšívanou tričkovou mikina. Funkčné doplnky ako elegantný Apple Watch a tkaný batoh robia z chodu telocvične brundu úplne možné.

Nakupujte vzhľad: Batoh Skinny Dip London, 60 dolárov; skinnydiplondon.com. 7 pre všetky ľudské džínsy, 198 dolárov; 7forallmankind.com. Adidas od Stella McCartney mikina, 180 dolárov; net-a-porter.com. Dámske tenisky Brooks, 80 dolárov; brooksrunning.com. Apple Watch, 399 dolárov; apple.com.

podráždený

desiata Outfits EMBED 2
Zdvorilosť

Urobte si svoj obľúbený kožený bundy sezónne vhodným spárovaním s ľahkým tanierom a ľahkým párom podrážok. Vyrovnajte svoj vzhľad spolu s príslušenstvom vyhlásenia, ako je hrebeňová obruba a platforma Oxford.

Nakupujte vzhľad: Rebecca Minkoff bunda, 498 dolárov; rebeccaminkoff.com. Fallon choker, 60 dolárov; fallonjewelry.com. Topánky Dune London, 179 dolárov; dunelondon.com. Hole Cooper & Ella, 120 dolárov; cooperandella.com. Mikulášské nohavice, 450 dolárov; otteny.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 7

map