7 spôsobov, ako rockové nohavice vo verejnosti a stále dobrý vzhľad

osobnosť Sweatpants-Lead
Cepeda / Nelson / INFphoto.com Obrázky GVK / Bauer-Griffin / GC

Andrea Cheng

29. decembra 2015 @ 11:45 hod

Pokiaľ ide o sartorial sofistikovanosť ide, tepláky padajú docela nízke na totem pólu. Ak by minulý rok nebol nárast rýchlosti, nohavičky a všetky ostatné deriváty šnúrky so šnúrkami v páse by boli pravdepodobne stále prepustené do lenivých dní doma alebo do telocvične. Ale, samozrejme, ponechajte to dnešným It-dievčatám, aby ste dali teplákovi nejaké street-chic cred.

Gigi Hadidová, ktorá môže doslova nosiť niečo a stále vyzerá neuveriteľne úžasne, spôsobila, že sa v jej nejakejšom uniforme vytvorili pocity v nejakom najväčšom možnom smere (myslím: tónová farebná paleta a množstvo vrcholov plodín). Miranda Kerrová tiež učinila komfort ako prioritou počas svojich ciest, vďaka letisku bezpečnosť v chudá tepláky, orezané tričko a obrovský kokónový kabát.

Od zodpovedajúce sady až po joggery, pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako na verejnosti nosiť nohavice ako A-lister.

SÚVISIACE: Ako nosiť legíny ako celebrity v zime

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − 24 =

map