9 Musí mať kúsky počasie s prechodnými jarnými teplotami

CWC Age Wise Style Lead
Getty Images

Cindy Weber-Cleary

Mar 30, 2016 @ 18:15

Nechcem dostať politické alebo čokoľvek o globálnom otepľovaní, ale ja som sedel vonku na mojej palube v New Jersey v marci na sebe tričko, šortky, klobúk a opaľovací krém. Je to nádherný deň a ja som bol nadšený, že počúvam vtáky a vôňu trávy a práve v tom okamihu. Napriek tomu by mohlo dôjsť k nepríjemnej snehovej búrke, podľa farmárskeho almanachu, ale sezónnosť v obliekaní sa zdá byť stále menej problémom, každý deň.

Pre viac Cindyho veku-múdre štýl radu, navštívte Apprécier.com.

Nový spôsob obliekania je pochopiť, ako vrstvy alebo zmes textíliek rôznych váh a textúr. Teraz môžete nosiť tečúcu kvetinovú sukňu s hustým kašmírovým svetrením alebo koženou bundou a pančuchami v zime. Môžete tiež nosiť topánky na jar s ľahkým voľným oblečením. Nezáleží na tom …

SÚVISIACE: Prečo musí byť trámový plášť na jar

Je zrejmé, že chcete byť pohodlní, teplotne-múdri. Ale to je skvelá správa! Už nemusíte prechádzať celý šatník na sezónne základe. Dnes som presunula niekoľko chlupatých predmetov a hrubého tweeda do zadnej časti môjho skrine, ale držal som si niekoľko kusov a tmavé tlače, ktoré by som v tom istom čase postúpil.

Viac zábavy, ako sa hovorí – môžete nosiť väčšinu svojich obľúbených položiek celoročne, v deň alebo v noci, na prácu alebo víkend! Tu je pre odstránenie bariér!

Ahead, pár vecí, ktoré si teraz môžete kúpiť a nosiť celý rok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 54

map