Ako Danielle Snyder Danniho prerobil svoj byt – bez toho, aby si kúpil jednu vec

Milujeme Danniho dizajnérku Danielle Snyderovú v pohode dievčenskej estetike, takže keď sme počuli, že jej vylepšila N.Y.C. byt, my mal pozrieť sa. Netreba dodávať, že výsledky boli Pinterest-hodné, ale tu je tá najlepšia časť: nestrávila desatinu na svojom novom vzhľade. “Chtěla som, aby sa cítila domáce, ale stále vzdušná a otvorená, takže som začlenil zaujímavé indigové hody a rekvizitovaný nábytok, ktorý som už mal ako staré brošňové kreslo pokryté africkými textíliami, ktoré som našiel na blší trh, “vysvetľuje Snyder. “Mám neuveriteľný starožitný zrkadlový bar, vianočnú gitaru a konferenčný stolík Lucite, takže som sa uistil, že miesto vyzdvihuje tie kľúčové kúsky.”

Aby jej pomohla premýšľať a znovu usporiadať svoje obľúbené skladby, Snyder pracoval s Noou Santos, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Homepolish, založenie v New Yorku, ktoré spája používateľov s návrhármi interiérov za rozumné ceny. “Pre niekoho takého kreatívneho ako Danielle som chcel pomôcť jej remeselnému prostrediu, ktorý ju inšpiroval a živil jej umeleckým smerom” hovorí Santos. “Chcela som, aby bola obklopená vecami z jej cestovania alebo umeleckými snahami.”

Prečítajte si o jeho tipy, ako dýchať nový život do vašich existujúcich kúskov a mať svoj vlastný pohľad vnútri Snyderovho redesignovaného priestoru.

SÚVISIACE: Dajte svoj pracovný priestor človeka s 5 jednoduchými tipmi

Kombinácia vášho domova pre zmysluplné príslušenstvo

Dannijo Homepolish - Embed - 4
Zdvorilosť

“Uprednostňujte to, čo máte vo svojich zásuvkách,” hovorí Santos. “Kusy, ktoré vám prinášajú radosť, či už sú to módne doplnky alebo cestné nálezy, prinášajú skvelý dekor, pretože prídu s príbehom.”

Usporiadanie položiek v predčíslovaných číslach

Dannijo Homepolish - Embed - 3
Zdvorilosť

“Styling je jedným z najdôležitejších faktorov pri vytváraní priestoru” pripraveného na časopisy “, hovorí Santos. “Namiesto toho, aby ste rovnomerne rozložili veci okolo domu, zoskupujte ich do vinetiek na postranných stoloch alebo na lište.” Rád sa zhromažďujem veci v prvočísloch – tri, päť, sedem, atď – takže neexistuje presná symetria, ale skôr hajzlosť. “

Layer Your Koblihy

Dannijo Homepolish - Embed - 2
Zdvorilosť

“Ak vaše podlahy nie sú vaše obľúbené, použite väčší sisalový alebo jutový základný koberec (čítaj: menej drahý) na pokrytie väčšej plochy a vrstvy menších kobercov na vrchole, aby ste pridali vzor, ​​farbu alebo oboje” hovorí.

Dannijo Homepolish - Embed - 1
Zdvorilosť

Súvisiace video: InStyle’s Editor-at-Large je obsedovaný s AVO koženými vankúšmi

SÚVISIACE: Eva Longoria odhaľuje, ako urobila svoj domov absolútne “lahodným”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map