Ako na štýl 1 Timeless Tunic v 3 čerstvých spôsoboch

Tunica je jedným z najrozmanitejších kusov, ktoré môžete mať vo svojom šatníku. Šatníkový prehrávač je kľúčom k zvládnutiu vrstveného súboru bez toho, aby vyzeral ako objemný. Navyše, keď sa nosí s neutrálnou farebnou paletou, môže sa znovu a znovu nosiť bez toho, aby si to nikto nevšimol. 

Nižšie uvádzame tri rôzne spôsoby nosenia tejto tuniky Zara (zara.com). 

SÚVISIACE: 3 elegantné spôsoby, ako nosiť bielu košeľu

1. Noste nohavice so širokou nohou, orezané

tunika 3 Ways
Zdvorilosť

Zaviažte sa do priestrannej siluety a noste svoju tuniku s párom nohavíc so širokými nohami. Vzhľadom k tomu, vaše oblečenie je z veľkej časti minimálne v estetike, tlačiť obálku s architektonickým prsteňom a midi topánky. 

Získať vzhľad: Tibi culottes, 350 dolárov; tibi.com. Mango topánky, 80 dolárov; mango.com. Eddie Borgo prsteň, 150 dolárov; eddieborgo.com.  

2. Layer Over A-Line šaty s flézou Hem

tunika 3 Ways
Zdvorilosť

Tento súbor má vrstvenie na inej úrovni. Otvorená tunika umožní háčkovanému okraju vyskočiť po stranách a vytvoriť rozmerový vzhľad. 

Získať vzhľad: J.Crew šaty, 100 dolárov; jcrew.com. Elizabeth a James prsteň, 110 dolárov; shopbop.com. Pumpy Narciso Rodriguez, 795 dolárov; shopbop.com. 

SÚVISIACE: 8 farebných zimných kabátov, ktoré vám pomôžu vyniknúť v dave

3. Pás cez asymetrickú sukňu

tunika 3 Ways
Zdvorilosť

Zahrajte si na asymetrickom leme na sukne tým, že na vrchu rozviažete krehkú tuniku. Rovnako ako sukňa, tunika bude švihnúť a hojdať sa s každým krokom. 

Získať vzhľad: Sukňa Stella McCartney, $ 1,790; net-a-porter.com. Starý nárazník, 9 dolárov; oldnavy.com. Vince čerpadlá, 375 dolárov; vince.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 37 =

map