Ako nájsť najlepšie šaty pre váš typ tela

Keď príde na to, čo sa má nosiť, skĺznutie na šaty môže byť jednoducho najjednoduchšie módne riešenie. Čo je však oveľa zložitejšie, je vedieť, ktoré šaty sú najviac lichotivé pre vaše telo. Zostavili sme podkladový list, ktorý vás nielen zameria na to, v ktorom štýle sa najlepšie ukáže váš tvar, ale aj na polovicu zredukujete skúšobný čas. To neznamená, že nemôžete experimentovať s inými štýlmi šiat – môžete to! – ale zvážte to ako náš užitočný nákupný sprievodca pre kedykoľvek ste so stratou.

ak You're an Hourglass

Cieľ: Akcentujte váš pás.

Čo by ste mali hľadať: Semi-vybavené štýly, ktoré jemne sledujú vaše krivky a predstavujú váš pás, vrátane zábaly, fit-a-rozšírené čísla, plášte, belted tričká a kompletné šaty. Vyberte stredne závažné úplety a jemné tkaniny, ktoré dobre zakrývajú. Zvoľte si otvorenejší výstrih na zníženie efektu.

Zdvorilosť
Alice + Olivia
$ 495

NAKUPUJ TERAZ

ak You're a Rectangle

Cieľ: Podporovať krivky.

Čo by ste mali hľadať: Vysoké výstrihy na zvýšenie vašej poprsie, a midriff-definovať detaily (ako sú opasky, drapanie, a ruch) a body-skimming predsudky k vytvoreniu krivky. Netýka sa kriviek? A-riadky a posuny sú rovnako elegantné možnosti.

Zdvorilosť
Halston Heritage
$ 375

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: Ako sa obliekať pozrieť Taller, Podľa Celebrity Stylist Erin Walsh

ak You're an Inverted Triangle

Cieľ: Ak chcete zaostriť od strednej časti.

Čo by ste mali hľadať: Šaty, ktoré nemajú dôraz na pas, ako sú posuny a jemné línie. V podstate sú najlepšie zarobené, veľkorysé tvary. Zvýšte lemovky, aby ste si predstavili svoje nohy.

Zdvorilosť
Michael Michael Kors
$ 105

NAKUPUJ TERAZ

ak You're a Triangle

Cieľ: Vyváženie pomerov.

Čo by ste mali hľadať: Odsadenie ťažšieho dna bez ramienok alebo strihových štýlov, ktoré rozširujú vaše ramená. Zábaly prekrývajú plné boky pekne taky.

Zdvorilosť
Gal sa stretne s kolekciou Glam
$ 168

NAKUPUJ TERAZ

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 9 =

map