Ako nájsť najviac lichotivú sukňu dĺžky, podľa štýlov Emily Current a Meritt Elliott

Bez ohľadu na typ tela – presýpacie hodiny, trojuholník, obrátený trojuholník alebo podobne – alebo trendy, existujú určité kusy, ktoré sú viac lichotivé než iné. Je to fakt, ktorý platí aj pre sukne. Takže predtým, než si prejdete na nejakú sukňu, Emily Current a Meritt Elliott, veľkí dizajnéri a stylisti hviezd ako Jessica Alba a Sarah Silverman, povedali, že existujú niektoré pravidlá, ktoré by ste mali mať na pamäti.

“Najpodrobnejšia silueta so sukňami nie je o tom, že je extrémne krátka alebo je extrémne dlhá, ale okolo stredu,” hovorí Current. “Sukne, ktoré sa nachádzajú hneď pod kolennými čiapkami (skôr než uprostred kolená) a priamo pod svalnatými svalmi sú dve miesta, ktoré prirodzene vyzerajú lepšie na každú ženu.”

“Tieto oblasti vám umožnia hrať viac, pokiaľ ide o topy a topánky, pretože je to všetko o proporciách,” pokračuje Elliott. “Môžete nosiť takmer akúkoľvek topánku, od plochého až po pätu až po čerpadlo s pravou podkolennou suknicou. Pri midi sukni môžete nosiť top, ktorý je orezaný alebo vystavuje trochu viac kože.”

SÚVISIACE: Ako sa obliekať pozrieť Taller, Podľa Celebrity Stylist Erin Walsh

Pri mini sukne odporúčame, aby ste hľadali dlhú dĺžku, ktorá hity uprostred, kde sa stehno začne sťahovať do kolena. “Milujeme sukne tak dlho, kým sa ľahko hodia, ale sú ťažšie odtiahnuť,” pripúšťa. “Zamyslite sa nad tým, čo chcete ukázať, čo je zvyčajne najtenšia časť.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 24

map