Ako nosiť denim sukňa s najvyšším štýl v zime

Aj keď nosíte šatku a sandále v letných mesiacoch, stačí nájsť dokonalú rovnováhu medzi tým, že zostane teplo a vyzerá elegantne, ak bude teplota klesať. stále, Jedna tkanina, ktorú môžete vždy nosiť bez zbytočných javov, je denim. Tradičná pracovná bielizeň sa ľahko vyrába s prídavkom hrubého pleteného alebo vlnitého topperu, dokonca aj vtedy, keď uprednostňujete modré džínsy vo forme letnej minisukne. Pred sebou, tri spôsoby, ako vytvoriť svoj obľúbený strih, ako je Topshop sukňa vyššie ($ 55, topshop.com), sezónne primerané.

Office Ready

zimné Denim Skirt - Embed 1

Džínová sukňa má druhý život, keď je doplnená nohavičkami a čiernymi topánkami. Ponorte atmosféru sedemdesiatych rokov tak, že ju spojíte s oficiálnou blúzkou vpredu. Pridajte nadmernú práškovú vrstvu počas dní, kedy ste vyčarovali chladný vietor.

Nakupujte vzhľad: H & M halenka, 30 dolárov; hm.com. Teória kabát, 606 dolárov; net-a-porter.com. Aska bootie, 350 dolárov; aska.com. Píšťalka pančuchy, 30 dolárov; whistles.com.

Víkendová zábava

zimné Denim Skirt - Embed 2

Jednoduchý spôsob, ako obliecť denim sukne je s koketný pár cez kolená topánky. Hrebená špička a hromada náramkov ponúka niektoré potrebné oko-cukríky. Premýšľajte o tom ako o ďalšej sobotňajšej noci.

Nakupujte vzhľad: Sveter Rebecca Minkoff, 228 dolárov; rebeccaminkoff.com. Náramok Eddie Borgo, 400 dolárov; eddieborgo.com. Náramok Eddie Borgo, 250 dolárov; eddieborgo.com. Topánky Aquazzura, 1,295 dolárov; barneys.com. H & M pančuchy, 10 dolárov; hm.com.

6 spôsobov, ako nosiť letné šaty na jeseň

Klasicky sklonená

zimné Denim Skirt - Embed 3

Pre prepredičský prístup spárujte denimovú sukňu s Mary Janes. Na vrchole vrstvy tradičného oxfordu pod jednoduchým sveterom pre dokonalý zväzok súborov

Nakupujte vzhľad: Tričko L.L. Bean, $ 50; llbean.com. Sveter Tibi, 650 dolárov; net-a-porter.com. Vlajkové nohavice, 38 dolárov; selfridges.com. Čerpadlá Gucci Mary Jane, 575 dolárov; net-a-porter.com.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 71 =

map