Ako nosiť oranžovú rúž bezchybne

 Actress Kate Bosworth attends the Crackle's 2016 Upfront Presentation at New York City Center on April 20, 2016 in New York City.
Paul Zimmerman / WireImage

Erin Lukas

10. februára 2017 @ 14:45

Nie je celkom červená alebo ružová, žiarivá oranžová rúž je presne stredná zem, čo je to, čo ju robí základnou, či už máte 10-palcov hlboko v snehu, alebo ju môžete vypaľovať počas horúcej vlny. Zatiaľ čo odtieň môže byť bez sezóny, vytiahnutie mandarínkového peria nie je tak jednoduché, ako prúdenie na ružovej ružovej bez rozmýšľania dvakrát. “Ako staviame okolo oranžovej rúžovej vrstvy, je to, čo z nej prispieva k letu. Chystáte sa žiarivou kožou a hustou oranžovou poutkou, aby ste vyzerali moderne a elegantne, “vysvetľuje celebritárska diamantová dirigentka Daniel Martin, ktorá má na orbách, ako Kate Bosworth.

Tak ako zabezpečíte, že váš oranžový vzhľad pera je čerstvý? Martin hovorí, že je to všetko v žiadosti. Pro vám odporúča sledovať váš prirodzený tvar pery. Ak ste fanúšik matnej povrchovej úpravy, povedal, aby najskôr stiahol tenký náterový základ alebo korektor na vaše pery a vytvoril prázdne plátno. Pre oranžový okraj s leskom pripravte najprv košu s koordinátorom na rty a následne po nanesení rúžu nasleduje lesk. Zvyšok vášho make-upu, držte na oči a tvárach neutrálne tóny teplého béžového, broskyne a marhule, aby ste si pochválili jasnú rúž.

SÚVISIACE: Nosenie modrej rúž je jednoduchšie, než si myslíte – tu je How

Pokiaľ ide o výber skutočnej guľky, ktorú použijete, Martin hovorí, že bez ohľadu na tón pleti, oranžová rúž je vyhlásenie. “Druh, ktorý chcete, určuje, aký intenzívny vzhľad chcete sledovať. Je to menej intenzívna, zatiaľ čo matná rúž má najväčší výnos a jas. “Ak ste odvážny začiatočník farby pery a cítite sa zastrašovaný odtieňom, profesionál vám navrhne, aby ste urobili korálovú časť vášho štartovacieho balíčka. “Veľká oranžová pre niekoho, kto je nový na skúšku v tieni, je korál, pretože je to rovnováha ružovej a oranžovej. Čím viac žltá v rúže robí to oranžovo, čo tiež znamená jasnejšie na koži. “

Chcete vyskúšať oranžovú peru? Pokračujte v posúvaní rúk značky Martin pre každý tón pleti.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − = 94

map