Ako nosiť sukne ceruzky mimo kanceláriu

Tvárou v tvár problému skrinky plnej oblečenia a nič, čo nosiť, sme sa rozhodli, že existuje spôsob, ako preklenúť našu prácu a víkendové skrine. Napríklad sme si vzali jednu klasickú kancelársku sponku (sukňa ceruzky J. Crew, $ 80; jcrew.com) a vybral to novými a vzrušujúcimi spôsobmi!

Nočné rande

ceruzka Skirt - Date Night
Zdvorilosť (5)

Spárujte si sukňu ceruzky s krajkovým kamienkom, aby ste mali kúzelnú ženskú atmosféru. Pridajte na plášť vyrobenú z umelej kožušiny a pridajte čerpadlá na vzhľad, ktorý určite pristúpi k druhému dátumu.

Nakupujte vzhľad: April Soderstrom náhrdelník, 79 dolárov; aprilsoderstrom.com. Zara top, 40 dolárov; zara.com. Krevety bunda, 545 dolárov; net-a-porter.com. Sandále značky Steve Madden, $ 110; stevemadden.com.

SÚVISIACE: Ako nosiť denim sukňa s najvyšším štýlom tejto zime

Sobota mimo službu

ceruzka Skirt - Off Hours
Zdvorilosť (4)

Doska na ceruzky je pri spárovaní s pohodlnými sklzmi neformálnejšia. Udržujte svoj pohľad na trend s kovovým vreckom na telo a krásou modrej farby.

Nakupujte vzhľad: Pätnásť Twenty mikina, 154 dolárov; revolveclothing.com. Furla taška, 698 dolárov; furla.com. Vans slip-on topánky, $ 50 (pôvodne 55 dolárov); kohls.com.

Večera s priateľmi

ceruzka Skirts - Edgy
Zdvorilosť (5)

Pre zdvorilý prístup spárujte sukňu ceruzky s obyčajným bielym odpalom a koženou bundu. Prichádzajte s príťažlivými kusmi, ako je táto strižená taška a kožené topánky.

Nakupujte vzhľad: Mango bunda, 190 dolárov; mango.com. Krajiny “Koniec košeľu, 16 dolárov; landsend.com. Rebecca Minkoff taška, 195 dolárov; rebeccaminkoff.com. Aska topánka, 350 dolárov; askacollection.com.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 28 =

map