Ako prežiť preplnené obočie

Naše hnusy s pinzetami v 8. ročníku nás naďalej prenasledujú do dnešného dňa, ale je isté, že nie je všetka nádej stratená. Podľa make-upu a generálneho čašníka Kelleyho Bakera je spôsob, ako sa môžete zotaviť z interpunkčných tvarov minulých rokov. Ak chcete začať, budete sa chcieť dostať k prednej lište a uistite sa, že sa budete držať s rovnakým technikom vždy, keď pôjdete – získanie voskovaného počas fázy obnovy sa môže zdať nezmyselné, ale vaša pro bude schopná určiť, ktoré oblasti by mali byť ktoré zostanú samy a ktoré musia ísť, aby splnili vaše ciele. “Odporúčam vám, aby ste si obočie vyformovali raz za mesiac,” odporúča Baker. “Väčšina klientov prichádza každých 4 až 6 týždňov na niečo obočie lásky a skrýva pinzety. Uistite sa, že sa ich nedotýkajte – dokonca ani tých malých.”

Doba rastu 2 až 3 mesiace je ideálna, s potrebnými úpravami, ale produkty ako Revitabrow (110 dolárov, nordstrom.com) a ricínový olej môžu pomôcť procesu, najmä v tých tvrdohlavých medzerách, ktoré jednoducho nevyzerajú ako samé osebe , Aplikujte sérum alebo olej priamo na obočie každý večer po umytí tváre, ale pred aplikáciou starostlivosti o pleť. Nechcete nič, čo by mohlo vytvoriť prekážku medzi vzorcom a vašou pokožkou.

VIDEO: Najjednoduchší spôsob falošného plného obočia

Súvisiace články: 13 Osobnosti, ktoré dokážu obočie, môžu zmeniť vašu tvár

Počas zvláštneho obdobia, kde ste naozaj svrbenie vyzdvihnúť pinzetu a dostať sa na vlasy, ktoré rastú príliš blízko k vášmu očnému oku, bojujú proti túžbe a namiesto toho používať korektor alebo zvýrazňovač, ako je Camo-Light Pencil ($ 22; kelleybakerbrows.com), aby skryli strašidlá. “Bude pokrývať nový rast, ktorý nechcete, aby ľudia videli a súčasne zamaskovali všetky diery, aby boli plné,” dodáva Baker.

Ak váš technik okolo obočia zvyčajne vyplní oblúky po voskovaní, opýtajte sa, či môžete zachytiť zrkadlo na štúdium svojej techniky naplnenia. To vám pomôže lepšie posúdiť, ktoré oblasti potrebujú ďalšiu lásku, aby poskytli plnší vzhľad, až kým nerastie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − 72 =

map