Ako sa obliecť pre vašu spoločnosť Dovolenka strana-žiadna záležitosť, kde pracujete

Je to obdobie roka: Pozvánky na sviatky sú zaplavené do vašej schránky a vy ste sa stretli s úlohou vyzdvihnúť vrahový oblek pre každú udalosť. Ale zo všetkých sviatkov označených vo vašom kalendári je súbor, ktorý vyberiete pre vašu firemnú párty, pravdepodobne najdôležitejší. Chcete pozrieť sa z 9 na 5 územia bez ohrozenia profesionality. V prednej časti, nápady tri party pre každý kancelársky priestor.

SÚVISIACE: 3 elegantné spôsoby, ako nosiť na vrchole tejto zimy

Typ kancelárie: konzervatívny

Dovolenka Office Outfits - Embed 1
Zdvorilosť

Skromný výstrih je v súlade s vašim každodenným pracovným oblečením, zatiaľ čo textúra čipiek a výstrihové topánky zabalené do úderu.

Získať vzhľad: Sandro šaty, 530 dolárov; sandro-paris.com. Píšťalka pančuchy, 25 dolárov; whistles.com. Vince spojka, 175 dolárov; vince.com. Topánky značky Reiss, 295 dolárov; reiss.com.

Typ kancelárie: Kreatíva

Dovolenka Office Outfits - Embed 2
Zdvorilosť

Ukážte svoj talent pre kreativitu párovaním minimalistických siluet s glitzným doplnkom look-at-me.

Získať vzhľad: J. Crew top, 168 dolárov; jcrew.com. Joseph nohavice, 385 dolárov; net-a-porter.com. Lulu Frost náušnice, 275 dolárov; lulufrost.com. Čerpadlá Fendi, 785 dolárov; net-a-porter.com.

SÚVISIACE: 58 Základné príslušenstvo pre dovolenku

Typ kancelárie: Uvoľnený

Dovolenka Office Outfits - Embed 3
Zdvorilosť

Obliekajte ležérny, nie-tak-základný sveter s plisovanou suknou. Pri dokončovacích úpravách pridajte vrecko s vysokým leskom a robustné midi topánky.

Získať vzhľad: Topshop sveter, 125 dolárov; topshop.com. Mango sukňa, 80 dolárov; mango.com. Zara topánky, 119 dolárov; zara.com. Clare V. spojka, 215 dolárov; shopbop.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 5 = 12

map