Ako sa starať o čerstvo farbené blond vlasy

Existujú dve dôležité lekcie, ktoré sa fľaškované blondínky učia ihneď po ich prvom bielení: Zriedka sa môžete dostať do želaného odtieňa naraz a blond vlasy sú nesmierne ťažko sa starať. Med alebo platina, zlyhanie pri začatí správnej práce potrebnej na udržanie ľahších prameňov, akonáhle opustíte salón, môže rýchlo vyústiť do troch B (a neznamená to blond): mrholenie, zlomenie a zlú štruktúru.

“Vaše vlasy sa môžu cítiť trochu slabé a krehké počas niekoľkých dní až týždňa po takej drastickej zmene,” vysvetľuje Rita Hazan, známa farbička a majiteľka Rita Hazan Salon v New Yorku. “Ale ak to budeš podmieniť, bude to s časom silnejšie. Kľúčom je starostlivosť o vlasy, kým je v tomto krehkom stave. “

SÚVISIACE: Beyoncé nové platinové blond vlasy je definícia #Frameless

Bielenie môže vážne vyberať mýto na vlasoch, takže kondicionér sa okamžite stane vaším najlepším priateľom, aby ho opravil späť na zdravie. Hazan odporúča ošetrenie prameňov na týždennú starostlivú liečbu, ako je jej týždenná liečebná liečba ($ 42; ritahazan.com) na posilnenie a hydratáciu vlasov na opravu a zabránenie budúcej praskaniu a frizu.

Aby sa váš odtieň vyzeral svieže, Hazan zdôrazňuje dôležitosť použitia vhodného šampónu a kondicionérov prispôsobených odtieňu vášho vlasu. Umyte a upravte vaše vlákna s výrobkami, ktoré sú prispôsobené pre farebné vlasy ako Alterna Bamboo UV + Color Protection Vibrant Color Shampoo ($ 22; sephora.com) a Alterna Haircare Bamboo UV + Color Conditioner ($ 22; tvoja blondína z blednutia a otáčania mosadze.

Konečný produkt vo fľaši blond arzenál? Spracovanie lesklého sprchového kúpeľa dvakrát až štyrikrát týždenne, ktoré bude mať farby lesklé a žiarivé ako Rita Hazan True Color Ultimate Shine Gloss ($ 26; ritahazan.com). “To pomôže udržať integritu vlasov a zachovať lesk a konzistentnú farbu, takže nemusíte často farbiť,” hovorí Hazan. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map