Ako sa zbaviť rozdelených koncov bez strihania vlasov

Pravdivá pravda: rozdelené konce sa nemôžu znova zopakovať. Hoci je tu celý arzenál výrobkov, ktoré dokážu, že vyprážané konce vyzerajú lepšie, jediný spôsob, ako môžete skutočne opraviť situáciu, je odstránenie poškodených vlasov.

Ale čo keď vyrastieš svoje vlasy a nechceš obetovať žiadnu tvoju dĺžku? Zoznámte sa s prachom. Je to spôsob, ako odrezať mŕtve konce bez toho, aby ste klesli o palec alebo dva. “Vyprázdňovanie vlasov je zdravé vlasy. Je to technika, v ktorej sa zameriavate iba na poškodené konce vlasov a nemusíte mať vôbec žiadnu dĺžku strihu, “vysvetľuje kaderník Sal Salcedo založený na L.A., ktorý používa túto techniku ​​pre svojich klientov. “Je to technolóza, ktorá umožňuje, aby vlasové vlákna boli zdravé tým, že odstránia to, čo je nezdravé a tým umožnia rast a zastavenie ďalšieho rozpadu.”

SÚVISIACE NÁZVY: Jedná sa o 5 najlepších šampónov práve teraz

Robí to tak, že odštepíte spodnú časť každého vlákna, aby ste odstránili poškodenú špičku vlasov, podobne ako odstránenie vlákien z vašej obľúbenej vlny. Zatiaľ čo Salcedo hovorí, že technika funguje na všetkých typoch vlasov, pramene by mali byť najprv vyhladené, aby sa rozdelené konce držali. Týmto spôsobom, keď vaša stylistka beží nožnice nad vlasmi, zbavené kúsky sú odstránené. Prečo ste predtým nepočuli o prašaní vlasov? Podľa metódy Salcedo môže byť časovo náročná metóda, pretože ste si na každom vlasovom ramene vzlietli len osem palca.

Vzhľadom k tomu, že nebudete stratiť žiadnu z vašich vzácnych dĺžok, je pravdepodobné, že nebudete odložiť pravidelné salon menovania, ktoré zase budú mať prospech vašej hrivy zdravie. “Pretože všetci vieme, že všetky vlasy oslabujú vôbec, ak si vlasy nikdy nevystrihnete, je to len otázka času pred najstaršou a najslabšou časťou prameňa vlasov, koncov, zlomov a rozštiepení,” Honey Artists hairstylist Corey Tuttle hovorí. “Tým sa poškodenie predlžuje a pravdepodobne to zhorší tým, že nebudete rezať a držať sa na koncoch vlasov. Vyprázdnenie vlasov eliminuje nevýhodu oboch scenárov. “

SPOJENÉ: Koreňové Concealers, ktoré skrývajú všetky vaše vlasy tajomstvo

Chcete vidieť techniku ​​v akcii? Nehľadajte ďalej ako Instagram zo Salcedu.

Prašná technika: orezávanie oddelených koncov, ktoré sa dostanú na povrch, aby umožnili vlasom rastie zdravšie a rýchlejšie. #Salsalhair #dusting #haircare #hairtips #beauty #beautycare #ramireztran #ramireztransalon

Video vyslané SAL SALCEDO (@salsalhair) dňa

• ROZMRAZOVANIE • Pred a po orezaní končí rozdelenie, aby vlasy mohli rásť zdravšie a rýchlejšie, je rozhodujúce, pokiaľ ide o starostlivosť o vlasy. Dajte vlasy malú lásku!

Video vyslané SAL SALCEDO (@salsalhair) dňa

SPLIT END TREATMENT / DUSTING✨ Rozdelenie končí? Žiadny problém, tu je riešenie. Odrežte mŕtve konce, aby ste vlasy opravili. Zbavte sa mŕtvej váhy práškovaním koncov. @harpermoon pamätať, keď ste ma videli robiť to späť na vlasovej škole v roku 2011? #salsalhair #splitends #splitendtreatment #hair #hairlife

Video vyslané SAL SALCEDO (@salsalhair) dňa

Docela očarujúce, nie? Ak chcete, aby vaše vlasy popraskali pri ďalšom návšteve vášho štylistu, povedal Salcedo, aby ste im na začiatku schôdzky povedali, že len odtrhnete konce svojich prameňov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − 46 =

map