Ako urobiť svoj vlastný svadobný make – up

Nastavili ste si dátum, vybrali ste si farby, vaše družičky si vyberali šaty a všetko, od stravovania až po tie kvetinové náhrobné prvky, boli vyrezané. Ďalšia logická otázka: aký je plán s vašim make-upom? Dokonca aj keď ste nechodili DIY trasu s pohľadnice, uistite sa, že to je naprosto môžete urobiť svoj vlastný make-up pre vašu svadbu – nevyžaduje použitie leteckého základového stroja. Makeup artist Maureen Pedala pracovala na nespočetných prekrásnych nevestách a aby sa pripravila na váš veľký deň, požiadali sme jej, aby ponúkla svoje najlepšie tipy a pomohla prísť s herným plánom na výrobu vášho svadobného make-upu. Čítajte ďalej pre všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste urobili svoj vlastný make-up pre vašu svadbu, rovnako ako techniky, ktoré potrebujete trénovať vedúce k veľkému dňu.

SÚVISIACE: Ako plánovať svadbu ako profesionál

Plán podľa toho

Začnite s prípravou svojho herného plánu asi 3 mesiace pred svadobným dňom. “Musíte mať čas na to, aby si vaša pokožka získala v najlepšom stave, kúpila sa a oboznámila sa s produktmi, ktoré budete používať, a budete mať niekoľko tréningových jázd, aby ste zistili, ako dlho bude tento make-up trvať dlho počas celého dňa” odporúča Pedala, ktorá tiež odporúča, aby sa v rovnakom čase dostalo hlboké očistenie tváre (sans extractions). Potom sa dostanete na Sephoru, aby ste vyzdvihli výrobky. Váš nákupný zoznam by mal byť nasledovný: základový základný náter, čistý základný vzorec, priesvitný prášok, očné tiene, vložka, nepremokavá riasenka, červenanie, rúž a korektor. “Zvoľte korektor v teplom tóne, len trochu viac, než je vaša základňa, ale nie príliš ľahké.” “Blending je tvoj najlepší kamarát, nikdy nechceš vidieť výraznú zmenu farby,” hovorí nám. “Vyberte farbu mäkkej pery.Väčšina farieb pery nebude trvať cez rozhovor, bozkávanie a opékanie, ale môžete mať len málo času, aby sa znova uplatniť.Ale chcete celý pohľad pracovať s mäkkou farbou pery, takže keď sa stráca preč, nezdá sa úplne inak. “

Choďte neutrálne

Ak nie je téma duša jednorožec princezná, budete chcieť držať neutrálnej farebnej schémy s náznaky ruže, broskyňa a bronz. “Mali by ste vyzerať ako ste na sviatočnom svadobnom dni.” Červený koberec “vy, ale vy rovnako,” hovorí Pedala. “Zostaňte s krémovými farbami na očných viečkach a v záhybe používajte tupé, mäkkú ružu alebo svetlo bronzovú farbu.” Tanové alebo tmavé tóny pleti sú omladené bronzovými, koralovými alebo bobuľovými červenými, zatiaľ čo spravodlivá koža by mala ísť do mäkkej ružovej, broskyne alebo ruže. Farba pery má nasledovať s bobuľom, ružovým alebo marhuľovým.

Zmiešajte opatrne

Trik na nosenie neutrálnych odtieňov, ktoré sa stále objavujú vo všetkých vašich svadobných fotografiách? Dokonalé spájanie všetkých drsných línií. “Môžete mať perfektnú ružovú červenú farbu, ale ak ju umiestnite do tvrdého pruhu na strane tváre, fotoaparát to prehnane nadsúpe,” hovorí Pedala. “Na zmiešanie farby použite jemné, plyšové kefy, hubky a obruby.” 

SÚVISIACE: Miranda Kerr je svadba kože Prep je tak ľahké robiť doma

Vykonajte metódu očného make-upu

“Celá dráma by sa mala zachrániť pre línie rias a rias,” hovorí Pedala. Akonáhle sú vaše tieňové farby nastavené, prax vyložte hornú líniu riek, buď s vodotesnou ceruzkou alebo gélom, čo najbližšie k základni rias, ako je to možné. “Nebojte sa dotýkať sa rias sami.” Nakreslite krátke pomlčky, než aby ste robili jednu rýchlu, hladkú čiaru, potom si vezmite malý kefák s trochou tmavého tieňa a rozmaznite ho na čiaru ceruzky, “dodáva. “To zmäkčuje líniu a zvyšuje trvalý potenciál.” Môžete buď opustiť spodnú čiaru rias, alebo nechať na miernu alebo svetlohnedú farbu s malou kefou. Dajte vašim riasam niekoľko čerpadiel z kolečka – verzia Shu Uemura ($ 20; shuuemura-usa.com) je obľúbenou pedálkou – použite vodoodpudivú riasenku. Určite, či máte v úmysle pracovať s falošnými riasami, a potom postupujte čo najviac. “Malé klastre sú najjednoduchšie spravovať, keď robíte svoj vlastný make-up,” hovorí Pedala. “Ponorte každý klastr do malého množstva Duo Glue ($ 4; target.com), počkajte 10 sekúnd, kým sa dostane lepkavý, potom položte ho na vrchol svojej prirodzenej línie rias.” Najlepšou metódou je začať z vonkajšej strany a potom sa pokúšate postupovať smerom do stredu oka.

Vodeodolný všetko

Dokonca aj keď prisahate, že nebudete plakať, pravdepodobne budete trochu trhať, takže všetko vodotesné – hlavne oko – je kľúčové. Pedala odporúča, aby ste začali s pokožkou na vašich viečkach pred zmiešaním s očné tiene a výhradne s použitím vodovzdornej maskary a vložky. Nastavte čiaru pomocou matného tieňa v zodpovedajúcej farbe v hornej časti. Váš dôveryhodný základný náter by mal zabrániť tomu, aby vaša pleť bola opotrebovaná, ale nezabudnite prejsť cez palubu s práškom tváre, pretože je to hlavný vinník pre tie biele slzné pruhy, ktoré sa často objavujú po pláči. “Príliš veľa z akéhokoľvek produktu sa bude pohybovať po tvári a bude vypadať nedbalo, ako deň pokračuje, takže držte ľahkú ruku, a dotýkajte sa s blotting papiere, takže sa nemusíte vyzerať pekne,” radí. “Pre vaše podprsenky naneste trochu priesvitného prášku cez korektor pri aplikácii riasenky.Po skončení práškovej štetiny odložte.Výrobok, ktorý zostane, nezmení riasenku na pokožku, keď blikajú.

VIDEO: Sprievodca hľadaním správneho svadobného darčeka

 

Udržujte pokoj a noste dobre skladovanú spojku

Dokončili ste svoju techniku, nastavenia tabuľky sú v poriadku a ranné dni vášho veľkého dňa sa rýchlo blížia. Podľa Pedaly by celá rutina nemala trvať dlhšie ako 35 až 40 minút, ale je dôležité, aby ste sa nepohli – napokon ste pravdepodobne pracoval dosť tak, ako je. “Dajte si nejaký čas na vankúš a odložte jednu hodinu, aby ste sa na to uvoľnili a mali by ste sa dobre,” radí. Odtiaľ budete chcieť zabaliť spojku. Hodí sa buď blotting papiere alebo priesvitný prášok, spolu s farbou pery a potenciálne malý blush kompaktný. “Na nejakej koži môže červená fáza zmiznúť,” hovorí Pedala. “Ak nemôžete kompaktný kompakt, získate cestovnú kefu, namočte ju do červenej farby a zabaľte ju do tkaniva.” Ďalšie tkanivá sú tiež nevyhnutnosťou. Uistite sa, že ste si skôr roztrhli slzy, než ich utierali, aby ste zabránili rozmazaniu vašich ručných prác.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 81 =

map