Ako vytvoriť Ultimate Board Tapas

Pre tých, ktorí milujú zábavu, kľúčom k spokojnosti miestnosti hostí a sami – je nájsť jedlo, ktoré je čerstvé a chutné, ale aj ľahko sa pripravuje.

Niekoľko vecí je menej náročných na údržbu než doska tapas, výber lehkého občerstvenia alebo predjedlá usporiadaných na tanieri. Ale nie je to tak jednoduché ako len hádzať veľa kusov na kus dreva. Vďaka zdravotnej guru a #fitspo kráľovnej Lorne Jane Clarksonovej a jej práve vydanej kaviarni inšpirovaný ($ 60, lornajane.com), teraz poznáme umenie zhotovenia dokonalého. “Nielen tapas dosky vyzerajú skvele, ale umožňujú vašim hosťom individualizovať ich kombinácie potravín a porcií,” hovorí Clarkson V štýle. “Snažím sa robiť moje zdravie, ako je to možné, bez kompromisov v tom, čo viem, že budú milovať” (čítaj: veľa chleba). Posuňte dolu niekoľko pokynov priamo od šéfkuchára. 

inšpirovaný Book Cover - Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Perfektná doska pre instagramming všetkých vašich jedál

Umenie budovania Konečnej rady Tapas

1. Začnite so základňou. Nájdite dlhú drevenú dosku na krájanie (15 dolárov; surlatable.com) alebo obsluhujete tanier, ktorý môžete použiť ako stredobod svojho stvorenia.

2. Experimentujte s tvarom. Zostavte kolekciu ramekínov, misiek a pohárov, ktoré môžete použiť ako nádoby pre vaše recepty. Experimentovanie s rôznymi tvarmi a rozmermi prináša všestrannosť a vizuálny záujem dosky.

3. Vyberte si svoju produkciu. Sladké alebo slané, horúce alebo studené, je na vás. Radšej si vyberáme množstvo príchutí, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vidia vizuálne úžasné na palube. Myslite na kozie syr a jablko alebo klasické kombinácie jahôd a čokolády.

4. Farba-súradnice.  Je to Clarksonovo presvedčenie, že jedlo by malo byť hviezdou prehliadky. Vyberanie plodín, ktoré sú farebné a živé, spôsobia, že vaša doska vynikne a urobí ju taky neodolateľný pre svojich hostí.

5. Zostavte. Polohovanie je kľúčové. Pri zostavovaní potravín premýšľajte o tvaroch, variáciách a objeme. Skúste dosiahnuť perfektnú rovnováhu – nechcete mať príliš veľa a nie dostatok sušienok.

6. Finesse. Vytvorte si srdce, aby ste sa uistili, že všetko je podľa vašich predstáv a zaškrtlo predchádzajúce kritériá. Akonáhle budete mať obrusované, leštené a žiarivé, môžete prezentovať svoje kulinárske stvorenie pre vašich hostí. voila!

SOUVISLOSTI: Lorna Jane Clarksonová vysvetľuje jej filozofiu zdravého stravovania (zahŕňa banány s čokoládou)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − = 86

map