Ako získať insanely osudu zdôrazniť ako Ariana Grande, Straight from her Makeup Artist

Hudobné súťaže MTV Video Music Awards môžu byť v nedeľu zabalené, ale perfektné zvýraznenie Ariany Grande bude navždy prežívať v histórii make-upu. Jej štíhle perleťové lícne kosti boli dosť vírusové, aby sa dostali do meme, a preto sme sa mali spýtať svojho makeupu Daniel Chinchilla na to, ako dosiahnuť účinok doma. “Mám tendenciu vyzdvihnúť sa po zakladaní, čo znamená, že zvýrazňovač má niečo, na čo by sa držal, a zostane oveľa dlhšie,” hovorí Chinchilla. “Ak nemáte na sebe základy, stačí použiť malý náter pod zvýraznenými oblasťami.” Profesionálny poradca hľadá farbu, ktorá vám pomalí pokožku pokožky s teplými náznakmi, ktoré najlepšie spárujú so žltým alebo zlatým tónom, zatiaľ čo ružové ružové odtiene sú ideálne, ak máte chladnejšie podtóny. Nie je možné určiť, ktorá z dvoch kategórií spadá pod? Chinchilla odporúča zmiešavanie odtieňov na mieru. “Anastasia Glow Kits (34 dolárov každý, sephora.com) sú skvelé, pretože máte rôzne farby na zmenu vášho vzhľadu,” hovorí.

SÚVISIACE: Pozrite si najkrajšie vzhľad z 2016 VMA

Undertone bokom, typ kože je niečo iné, čo musíte zvážiť. Ak máte mastnú alebo normálnu pokožku, Chinchilla navrhne použitie zvýrazňovača na prášok, akým je napríklad lámavá tvár Laura Mercier ($ 44; sephora.com), pretože vzorec zostane dlhší. Pre suchú pleť vyskúšajte krém ako Lancome Glow Subtil ($ 30; sephora.com) alebo Sonia Kashuk’s Chic Luminosity Highlighter Stick ($ 11; target.com), ale ak používate kefu, uistite sa, že používate syntetickú verziu , pretože sa ľahšie umývajú. “Začnite s malým produktom a pridajte viac podľa potreby,” odporúča. “Taktiež by som rád posunul zvýrazňovač po mostíku nosa, čo by vytvorilo ilúziu viac definície.” A ak vy naozaj chinchilla miluje MAC Pigment in Melon ($ 22; nordstrom.com) a Inglot AMC Pigment v # 35 ($ 16; macys.com). “Rád to robím, pretože očné tiene majú tendenciu mať viac toho jemného lesku,” hovorí. “Alebo rozstrihnite štetku troškou Make Up For Ever Mist & Fix Setting Spray ($ 30; sephora.com), aby kefka zdvihla viac výrobkov a aplikuje to o niečo ťažšie. Milujem túto techniku ​​pre fázové a nočné udalosti. ” Ten uhol na ľavej strane bude svietiť jasnejšie než kedykoľvek predtým.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − 60 =

map