Ako zistiť, kde je časť vlasov

Blake Lively, Kim Kardashian
Getty

Marianne Mychaskiw

14. júna 2017 @ 15:30

Kde rozdeľujete vlasy? Je pravdepodobné, že je to v strede, alebo na druhej strane – začiatok ’05 cik-zag časť nie je v súčasnosti presne použiteľná. Prepínanie vašej časti je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako urobiť svoj účes úplne novým, nehovoriac o tom, skryť korene v strašnej potrebe šampónu (Fun, skutočnosť, že vaše vlasy majú tendenciu získať najsilnejšie, kde ste ich prvýkrát rozdelili).

Počas neskorého večera v službe YouTube sme sa stretli s veľmi populárnym účtom Ellebangov na farbách Silvie Reisovej a po štúdiu nosovej kontúrovanej techniky sme sa stratili v ňom Ste rozdelenie vlasov na správnu cestu? Video. Ak chceme trochu ďalej rozbiť veci, dostali sme sa k Reisovi, ktorý nám pomohol určiť, či ide o stredovú časť, alebo vrhne naše vrstvy na stranu.

VIDEO: 8 spôsobov, ako udržať frisózne vlasy pod kontrolou

 

“Myslím si, že je dobré vyskúšať si rôzne časti – ľahko sa vrátiť, ak sa vám to nepáči, a môžete sa s tvojím výrazom veľmi zabávať bez veľkého rizika,” hovorí nám. “Len si nezabudnite, ako sa ti líši tvoja tvár a ako to upozorňuje na tvoje vlastnosti. Je to jednoduchá vec, ktorá trvá dve sekundy, ale môžeš úplne zmeniť tvoj účes.” Tu Reis nám dáva nízke to, čo treba zvážiť pri prechode na stredovú, bočnú alebo vonkajšiu časť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − 67 =

map