Ako zvládnuť “Bez make-upu” make-up bez toho, aby vyzeral vyčistený

Častejšie než je to, zdokonaľovanie, že “no-makeup” makeup vzhľad môže byť náročnejšie ako použitie super-intenzívne dymové oko. Zatiaľ čo dramatický makeup upozorňuje výlučne na vaše oči alebo pery, prirodzený vzhľad nemá žiadnu špecifickú oblasť zamerania a zistenie, že rovnováha medzi perfektným “Prebudil som sa ako tento” žiarivosť a úplne nahá tvár môže byť zložitá. Ak máte záujem ísť o sotva-tam efekt à la Rihanna, prečítajte si o naše tipy na zvládnutie to bez vyzerajúce úplne vymyté.

SÚVISIACE: Tento Concealer bude revolúciu vašej hry #NoFilter Selfie

Rozhodnite sa pre tučné neutrály
Vezmite si stránku z knihy Rihanny a vymeňte tradičnú zostavu pre paletu jemných, zemitých odtieňov, ktoré napodobňujú tóny vlastnej pokožky. Ak musíte nosiť make-up na oči, prilepte matné neutrálne tiene na obrysy tvaru očí a obchodujte s tradičnou čiernou vložkou pre jemnejší hnedý tón. Budete chcieť používať ľahkú ruku pri aplikácii produktu na hornú líniu riek a potom ju zmiešať, aby ste rozptýlili farbu tak, aby tu nebola zrejmá čiara. Ďalším spôsobom ako zintenzívniť intenzitu bez toho, aby ste prešli cez palubu, je použiť ten istý hnedý odtieň na okraj spodnej vodorysky. Nakreslite celkový efekt s definovaným obočím, ale vyberte farbu svetlejšiu, ako by ste normálne urobili, takže zaostrenie nie je úplne na vašich oblúkoch.

SÚVISIACE: Inštitút líčenia Instagram Inšpirácia teraz existuje

Pridajte strategické dôležité a umývacie farby
Keď pracujete s minimálnym vzhľadom, pokožka často končí príliš plochým vzhľadom, ak používate základy a korektora. Odporúčame ľahký základ alebo tónovaný zvlhčovač, aby vaša prirodzená pleť mohla trochu prehmatávať a aplikovať korektor iba tam, kde ju potrebujete – tento tentoraz sa nebudeme snažiť o dokonalý efekt Instagram. Keď sa hovoríte, budete sa chcieť zbaviť technickej kontúrovania (ak sa rozhodnete to urobiť vôbec) a namiesto toho použite teplú červenú farbu na jablkách vašich tvárí, aby ste pokožku trochu teplo. Pekné zvýraznenie zmiešané s vrcholmi vašich lícnych kostí zvýši záblesk, ktorý už prebieha. Najvyššie je všetko s čistou ružovou škvrnou na perách.

SOUVISLOSTI: Rozsah starostlivosti o dievčatá Cool-Girl, ktorý ste vždy chceli, prišiel

Nepodceňujte silu riasenky
Jedným z dôvodov, prečo sa zdá, že na “červenom koberci” vyzerá, že sa “ne-makeup” vždy objaví okolo očnej oblasti? Hoci to väčšina ľudí môže poprieť, odpoveď často spočíva v niekoľkých dobre umiestnených individuálnych faux rias. Použitie falošných farieb sa môže zdať skôr nezmyselné, pokiaľ ide o vzhľad make-upu s nízkym kľúčom. Skúste tak zrkadlenie definovaného vzhľadu s vašou obľúbenou riasou a čistiacou kefou. Po niekoľkých čerpadlách natáčajte niekoľko párných vrstiev od koreňa až po špičku, potom sa pretrepte pomocou cievky, aby ste oddelili a zbavili rias..

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − 22 =

map