Emmy Rossum’s Smoky Eye a Elegantný Braid poskytujú dôležitú inšpiráciu vianočnej krásy

Ak sa stále pokúšate zmapovať vaše plány krásy na prázdninovú sezónu, nehľadajte ďalej. Emmy Rossum je vlasy a make-up z 25. výročnej Gotham Nezávislý Film Awards balené len správne množstvo pôvab, zatiaľ čo stále zachováva sofistikovanú eleganciu. Otočili sme sa priamo do svojho fantastického oddelenia krásy, aby sme zistili presné produkty a kroky, ktoré sa používajú pre jej otrasné oko a elegantný oplet.

Pre jej makeup sa Rossum spojil s Quinnom Murphym, ktorý sa podelil o všetky očarujúce detaily V štýle. “Emmy na Gotham Awards mala čierne a hnedé mini šaty, chcela som urobiť niečo sexy a vyzdvihnúť krásne oči.”

Murphy navrhuje najprv sledovať horné viečko. “Vyrovnal som sa s vrcholnou čiarou s mojou obľúbenou náplňou Votre Vu Pencil Le Joli Crayon Soft Eye Liner v Charbon (23 dolárov, votrevu.com) a zostáva v podstate navždy, takže je to skvelé pre dlhé nosenie na podujatí.” Ďalej make-up pro, “zvýšil hrúbku na vonkajších koncoch očí a dal im mini kocúr-ako tvar.” Duchovný vzhľad možno ľahko znovu vytvoriť s rovnakými presnými tónmi, ktoré Murphy pretiahol cez víčka Rossum. “Používal som čierne, čokoládovo hnedé a ťavové odtiene, aby som dýchal oči.” Nars Matte Eyeshadow (25 dolárov, narscosmetics.com) bola ľahko oprášená nad viečkami, aby pridal hĺbku a rozmer. “Po prvé, hlboká čokoládová hnedá, bengálska a potom teplá túžba nazývaná Blondie, ktorú som zmiešala za svoj záhyb.” Na dokončenie jemne lákavého stvorenia Murphy dosiahla pre Kevyn Aucoin Očné ceruzky Primatif Pencil Eye Liner (26 dolárov, nordstrom.com) a odhalila, prečo je svetlejší odtieň kľúčom: “Brown na dne nie je tak ťažký a jednorozmerný čierna.”

Emmy Rossum's Hair and Makeup Tutorial
Taylor Hill / Getty Images

SÚVISIACE: Exkluzívna zábava Emmyho Rossuma je do značnej miery oproti kúzlu červených kobercov

Potom Christopher Naselli pracoval so svojou kúzelou na Rossumových vlasoch. “Začnite tým, že tretí štvrtina veľkosti R + Co Badlands Dry Shampoo pasta ($ 28, randco.com) medzi rukami a prejdite cez vlasy od koreňov až po konce, čím sa zabezpečíte, že dostanete skvelú štruktúru pre držanie a uchopenie.”

Po pridaní hlbokej bočnej časti vlasy Pro navrhujú rozdelenie strany s najmenším počtom vlasov na dve časti a potom “začať oplet s najnižšou časťou”. Cieľom je vytvoriť tradičný francúzsky oplet z vrcholu ucha k zadnej časti krku. “Akonáhle sa dostanete na koniec vášho opletia, viazanie dokončené pásky s elastickým pásom.Zabezpečte, aby opradenie útulné, ale nie príliš tesné.Vopakujte na druhom oddiele vyššie, ale voľne remorkovať pletené, aby sa to zdalo silnejší a rôzny rozmer, ako je uvedené nižšie. Po dokončení by mala spodná časť rozdelenia mať dve pásy. “

Naselli zopakoval ten istý proces na druhej strane. Po dokončení tretieho opletu vedľa druhého ucha bude posledná a štvrtá sekcia najväčšou časťou opletenia, takže Naselli odporúča pridanie malého množstva Davines More Inside Toto je stredne veľká poddajná pasta ($ 28; davines.com) na zabezpečte, aby boli oplety bezpečné, ale aby boli ohybné.

“Mali by ste teraz mať štyri pásy na zátylku, ľahko otvorte každý plášť, aby ste dali každému jeden objem a rozmer,” navrhuje Naselli. Trik na úžasný dizajn je, “zachyťte koniec jedného opletu, otočte ho a začnite prichytávať pletenú plochu na zadnú stranu hlavy a vytvorte tvar hada. vlasy, ktoré sa zhodujú s vašou farbou vlasov. ” Jeden tip: “Mám rád kolík vertikálne namiesto vodorovne, aby som lepšie skryli kolíky.” Najlepšie klobúky so štipkou Davines More Inside Toto je neviditeľný plynový sprej na vlasy ($ 28; davines.com) pre firemné pripravenosti na party.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map