Moje prirodzené sfarbenie vlasov je “v” a teraz ho nemôžem dostať späť

Už dlho umieram na blonde vlasov, nemôžem si spomenúť, kedy som vlastne začal – som závislá na platinovom životnom štýle. Od mojej prvej skúšky Sun In v siedmej triede až po svoje platinové jednoprocesové procesy vo veku 21 rokov som bola po celej mape s blondami. Ale je tu jedna farba, ktorú môžem bezpečne povedať, že som sa nikdy nepokúšal pokúsiť – moju prirodzenú.

Odstráňte bielidlo, som prirodzenou takzvanou blondínkou a po prvý raz sa ženy pokúšajú farbiť vlasy svojim odtieňom. Bola som šokovaná, keď som videl počas zimnej sezóny 2014 modely s jasným blondínkovým odtieňom, ktoré sa objavili na zjazdovke Marc Jacobs. Počas celého roka potom vyskočila niekoľko nádherných celebrít: Cara Delevingne, Suki Waterhouse, Zosia Mamet.

Stal som sa stále viac istý, že moja prirodzená farba vlasov bola úplne a úplne elegantná. A dang to, chcel som farbu späť!

Jediným problémom bolo, že som dlho umieral mojimi chudobnými vlasmi, že moje pramene boli veľmi prepracované a niekedy ťažké, aby ich farbista ovládal. V mojich predchádzajúcich pokusoch vytiahnuť slnko z mojich odľahčených prameňov som opustil salón mierne šťastný, len aby sa zlaté tóny vrátili do vlasov zdanlivo cez noc. Samozrejme, potrebujem vážnu odbornú pomoc.

Aby som túto zmenu uľahčil, som sa prihlásil k celebritovej farby Caroline Bucklerovej zo salónu Marie Robinson. Veterinárna farbička vlasov, ktorá pracovala na jej mágii na niektorých vážne úžasných dámách, ako sú Carolyn Murphy, Mariska Hargitay a Elisabeth Mossová (ktorá s láskou hovorí “Lizzy”). Vedel som, že Caroline je dokonalá osoba, aby sa splnili my blondínske sny.

letný čas: stáva sa svetlejšie a ja som tmavší

Fotografie, ktorú vyslal Kathleen Braine (@ gangsta_leen)

Keď som sa posadila na stoličku, Caroline mi vysvetlila, že jej filozofia ako farbistka vlasov sa týka dôvery – a našťastie, so svojou spontánnou atmosférou a sebadôverou, som úplne dôverovala Caroline a proces.

Aby som prebral svoju blondínku, Caroline použila fólie a vytvorila jemné popolčeky, ktoré rozdeľujú blondínku a pridávajú rozmer. Rovnako zbavila vlasy mosadznej farby z predchádzajúcich zdokonalení: Najpodivnejšou radou pre Caroline bolo to, že som nikdy nebola v žiadnej situácii, aby som sa znovu dotkla mojej základne. Caroline mi povedala, že obvykle používa fólie na ručné maľovanie (bayaláž), pretože jej dávajú väčšiu kontrolu nad farbou. Potom, čo skončila s fóliami, urobila dva rôzne lesky – jeden po celom tóne vlasy a druhý na zmäkčenie vrcholov v koreni.

Po troch hodinách v salóne (čo bolo vlastne celkom príjemné, keď sme spolu s Carolinem viazali na našu vzájomnú lásku k NYC a svätému Vincentovi), vychádzal som vyzerajúci ako bomba z popola blondínka, ktorú som vedel, že som bol po celý čas.

blondehair1.jpg

Chcete sa postarať o svoje blbé blondínky? Caroline odporúča používať farebné bezpečné šampóny ako Shimmer Lights ($ 8.79, sallybeauty.com) a Oribe Bright Blonde Shampoo ($ 44.00, oribe.com). Aby ste ochránili vaše odľahčené pramene, Caroline tiež miluje Oribe Balm d’Or (43,00 dolárov, oribe.com) a Kiehl’s Sunflower Colour Conserving Deep Recovery Pak (25,00 dolárov, nordstrom.com).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 − 66 =

map