Čo treba nosiť pod tajnou odevnou obchodnou tajomstvom od celebrity štýlov

Tento svetový trend už dávno dominoval svetu módy celebrít – až do chvíle, kedy červený koberec slúži ako bojová krajina, aby zistil, kto môže najviac naháňať bez toho, aby bol skutočne nahý. Najväčšou príkladom toho, čo prvýkrát príde na myseľ, je Metala Gala minulý rok, v ktorom Kim Kardashian (v Roberto Cavalli), Beyoncé (v Givechy Haute Couture) a Jennifer Lopez (v Atelier Versace) sa všetci objavili v prehliadke tak skromné, že by nás urobili aj ten najvoľnejší z nás.

A nie je to len červený koberec. Dokonca aj fotokoládu a príležitostné udalosti boli zasiahnuté transparentným trendom, s čistými vrchmi a nohavičkami (ktoré odhaľujú všetky druhy spodného prádla), ktoré sa pretekajú medzi A-listers. Je to všetko zábavné a skvelé – s výnimkou mužov a žien, ktorí sú zodpovední za tento vzhľad, ktorého úlohou je zabrániť chybám v šatníku a módnym katastrofám, kedykoľvek je to možné. To len pridáva ďalšie veci na premýšľanie o: Koľko kože by ste mali ukázať? Aký druh spodného prádla by ste mali nosiť? A čo tvarwear?

SPRÁVY: 8 Celebrity, ktoré robia špičkové topy a čierne podprsenky a módne vyhlásenie

“Myslím si, že je to kvôli špičkovým modelkám, Kardashianom a dievčatám, ktoré sú veľmi v 90-tych rokoch,” hovorí štylista Cristina Ehrlichová (ktorá sa oblieka Brie Larsona, Allison Williams a Penelope Cruz) ako dlho má. “Majú radosť nosiť veľa časov intim ako top, a niekedy to vyzerá skvele, niekedy nie.”

Aby sme sa uistili, že všetci vyzeráme skvele 100% času, požiadali sme troch špičkových hollywoodskych stylistov, aby odhalili svoje obchodné tajomstvá o tom, čo nosiť pod čistým oblečením.

Nájdite plne pokryté bradavky

“Nemôžem uveriť, že to hovorím, ale len som ich našiel, pretože som matka. Bradavka sa vzťahuje na to, že si kúpite ako ošetrovateľská matka – tie, ktoré zabraňujú úniku – majú najväčšie pokrytie a vy môžete nosiť viac vecí bez podprsenky, “hovorí Tara Swennen, ktorá štýlu Kristen Stewart, Emily Ratajkowski a Odeya Rush. “Značky používali na výrobu bradaviek proste pokryla vsuvku, ktorá takmer vyzerá ešte horšie. Mám rád LilyPadz – majú najviac pokrytie a ty si s tým môžeš nosiť všetko. “

naprostý EMBED 1
Getty Images (2)

Slip Into Shapewear šortky

“Pretože práve teraz pracujeme veľmi dobre, používame čierne Spanx Power Shorty – sú to skvelé na podporu, sú to roztomilé a vyzerajú ako malé šortky,” hovorí Penny Lovell, ktorá sa oblieka Rose Byrne, Anne Hathaway a Kristen Wiig. “Nudí vyzerajú ako tvarovky, ale čierne vyzerajú, akoby boli videné. A oni prichádzajú vysoko na stomach, takže sú skvelí na podporu.” To je, samozrejme, pokiaľ nie ste Gigi Hadid a máte supermodelovú postavu a nepotrebujete podporu tvarovky – pár čiernych nohavičiek funguje rovnako dobre.

SÚVISIACE: Tu je to, čo šéfdiencika celebrít povedať, že potrebujete pred veľkou udalosťou

naprostý EMBED 2
Getty Images (2)

Pozrite sa do pekných intimov

“V súčasnosti je to oveľa viac ako mať správnu tvarovú odev,” hovorí Ehrlich. “Ak máte čistú blúzku, potom je to o podprsenku, ktorú môžete vidieť.” Intimisti z Wolforda v nahé, čiernej a bielej farbe sú vždy skvelé na to, aby ste mali po ruke. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 50 = 59

map