Takže tu je to, ako používať Kylieho burgundskú paletu na vašu priemernú stredu

Zajtra môžeme predpokladať, že stovky ľudí sa na půl hodiny zastavia v snahe získať svoje ruky na novej palete Kylie Cosmetics Burgundy Kyshadow. Aj keď nie je otázne, či sa bude predávať von, tam je otázka, ako môžeme naozaj nosiť túto kompaktnú tieňovú kompozíciu na reg.

Áno, vieme, ako by sme to pracovali na noc, ale nie každý deň si vyžaduje Instagram glam a myslíme si, že vaša priemerná stredu je rovnako dôležitá. 

Zrejme Kylie očakávala naše upokojenie a otázky a vyriešila to, aby to vyriešila pre nás s pomocou autora make-upu Karjenner Ariel Tejada.

SÚVISIACE: Up-Close Pozrite sa na každý jednotlivý odtieň v Kylie Jenner Nová Burgundska KyShadow paleta

@makeupbyariel vás naučí, ako vytvoriť tento ľahký každodenný vzhľad s novou burgundskou paletou na mojej aplikácii & TheKylieJenner.com # Oct20

Video publikované spoločnosťou Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Kylie zdieľa na svoj Instagram krátky klip (očividne dlhší a podrobnejší tutoriál bude na jej aplikácii a webovej stránke) o tom, čo nazýva “ľahký každodenný vzhľad” pomocou jej palety Burgundy Kyshadow.

Ak chcete vytvoriť majstrovské dielo, Ariel najprv použila tieňové odtiene Naked, LA, Dubaj a New York po celom oku s Nakedom ako základňou. Potom Ariel lemovala spodnú časť Kylieho oka s odtieňom v Burgundsku.

V podstate, ak máte pocit statočnosti, je to úplne dokonalý, jemný spôsob, ako vyvolať ante na svoj béžový každodenný tieň. Ak sa však trochu obávate farby očného tienidla, je to dokonalý spôsob, ako sa do neho ľahko dostať.

Či tak alebo onak, Kylie vás má pokryté.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 92

map