To je, ako môže Concealer Upgrade vaše obočie hry

Tajomstvo epického obočie rozmerov Cara Delevingne: váš verný korektor. Okrem maskovania škvŕn a tmavých kruhov, ďalším dôvodom milovania korektora je, že môže byť tiež použitý na zvysenie vašich oblúkov. “Concealer tvaruje obočie, dokončí to, čo gély na obočie, ceruzky a prášky začínajú,” hovorí make-up artist Andrew Sotomayor. “To dáva ostrejšie okraje a môže skutočne urobiť, aby ste vyzerali viac širokej vzbudiť tým, že zdôrazníš obočie a upúta pozornosť nahor.”

Zatiaľ čo málo, čo môže korektor nemôže urobiť, ak ho použijete na obočie, investujte do odtieňa špeciálne pre vaše oblúky. “Zmršťovací prostriedok, ktorý používate pod očami, by mal byť vo všeobecnosti viac čierny alebo ružový, aby pôsobil proti tmavým kruhom,” vysvetľuje Sotomayor. “Pre zvýraznenie a tvarovanie obočia je lepšie používať korektor, ktorý sa zhoduje s vašou tvárou, alebo je jeden odtieň ľahší ako váš tón pleti.” Odporúča používať korektorové duo ako Laura Mercier Secret Camouflage (35 dolárov, nordstrom.com), pretože kompaktne obsahuje oba vyššie uvedené odtiene.

SÚVISIACE: Ako odtiahnuť červené očné tiene tento jeseň

Po naplnení obočia používajte kefku na korektor alebo korektor na holenie, ako je Revlon Photoready Concealer ($ 11; ulta.com), aby ste vystopovali nad a pod svojimi skutočnými oblúkmi. “To vytvára skutočne ostrý vzhľad, ktorý robí vaše obočie vyzerajúce vymedzené a akoby boli nedávno udržiavané,” hovorí Sotomayor. Ak chcete dosiahnuť prirodzený povrch, môžete jemne zmierniť vonkajšie hrany prstom, ak je to potrebné.

VIDEO: 8 najlepších predajcov liekov pod 15 dolárov

 

Čo sa týka tých túlavých chĺpkov, ktoré vyzerajú, že rastú rýchlejšie ako zavolanie do salónu obočia na vrchu rýchlej voľby? Korektor môže maskovať aj regeneráciu. “Korektor pomôže udržať obočie vyzerajúce úhľadne medzi tvarovaním tým, že skryje roztrúsené chĺpky a drobné tie, ktoré je ťažké odstrániť pomocou pinzety, čo vám zase pomôže odolávať pokušeniu tvarovať si vlastné obočie namiesto toho, aby ste videli profesionála,” hovorí Sotomayor.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map