To je presne ako vytiahnuť farebné očné linky

Čokoľvek, čo môže čierna vložka robiť, môže farebná vložka lepšie. Hoci svetlé očné linky môžu vyzerať ako neznáme územie, technické línie sa ľahko odtiahnu – je to všetko v tom, ako nakreslíte linku a váš postoj.

Ak máte farebnú farebnú make-up, tučné očné linky sú v skutočnosti jednoduchým spôsobom, ako zmeniť veci z jemných neutrálov. “Farebné očné linky sú jednoduchým spôsobom, ako vytiahnuť jasné farby,” hovorí make-up artist Nick Barose. “Môžete vytvoriť tenké a diskrétne línie, aby ste získali blesk, alebo môžete použiť väčšiu tužkovú vložku, aby ste získali viac intenzity a viac grafiku.”

SÚVISIACE: Tu je vaša krok za krokom k vytvoreniu Perfect Cat Eye

Ak chcete rozhodnúť o odtieňoch, Barose odporúča sledovať váš inštinkt a ísť s liner, ktorý ste namiesto toho, aby ste nasledovali teóriu farebného kolieska vyberať odtieň oproti farbe očí alebo sa pozrieť na svoje oblečenie pre inšpiráciu. “Zvyčajne si vyberám farbu z oblečenia a vyberám tie, ktoré sú buď podobné (ale nie presné, takže to nie je zápas matchy), alebo si vyberú úplne opačnú farbu pre kontrast,” hovorí nám.

Produkt, ktorý používate, by mal závisieť od typu riadku, na ktorý chcete kresliť. Pro, ktorý vytvoril smaragdovo zelenú a kobaltovú vrstvu Lupity Nyong’o, hľadá Kráľovná Katwe Londýnsky filmový festival premiéra (vyššie), navrhuje pracovať s ceruzkou ako Lancôme Drama Liqui-Pencil Longwear Eyeliner ($ 23; sephora.com) duo, ktorý použil na Nyong’o a zaostrilo ho na presnú, tenkú líniu. Ak ste po mäkšom, rozmaznanom vzhľade, rozhodnite sa pre tužkovú ceruzku ako je Nars Soft Touch Shadow Pencil (25 dolárov, narscosmetics.com) a na druhom konci spektra použite gélový vzorec ako MAC Fluidline (17 dolárov , nordstrom.com), ktoré môžu byť ľahko manipulované pre silné, grafické mačacie oko.

Keď kreslíte skutočné linky, Barose navrhuje, aby ste začali s chvostmi tým, že určíte, ako prehnané chcete, spolu s uhlom. “To z neho vyzerá symetrický a je jednoduchšie, ako robiť jednu nepretržitú líniu z vnútorných rohov, ktoré krídla von,” vysvetľuje pro. Akonáhle máte chvosty nadol, spojte ich tým, že obloženie zvyšku očného viečka, s čiarou stále tenšie smerom k vnútorným rohom.

súvisiace: V štýleKrása Editors zdieľajú ich ísť do očných viečok

Pokiaľ ide o zvyšok vášho očného make-upu, udržujte obočie čisté, viečka bez očí a bezšnúkové riasy. “Príliš dramatické riasy s odvážnou podšívkou skončia prehnane a odoberajú chladný faktor jednoduchosti odvážnych, čistých línií,” hovorí pro. Keď vyberiete farbu pery, mäkký odtieň udrží vzhľad moderný, ale kontrastný odtieň, akým je Nyong’o spálená oranžová, môže urobiť dôležité vyhlásenie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 74

map