Top miesta na prenájom šaty pre oficiálne príležitosti

Každodenné obliekanie sa môže stať záležitosťou samým o sebe, ale zisťovanie toho, čo sa má nosiť pre formálnu príležitosť, je, keď sa panica naozaj začne usadiť. A vzhľadom na nápor šiat, ktoré sa vyskytujú počas našej životnosti, od promenákov po svadby až po gala na (zriedkavo málo) udalosti s červenými kobercami, kvapkajúc hromady Benjaminov na šaty, ktoré by ste nosili len raz –možno dvakrát nezdá sa, že je to najchytrejší krok, od finančného a skriňového priestoru šetriaceho POV. To, čo sa tu snažíme povedať, je, že miesta na prenájom šatstva sú bohom. Chcete požičať šaty za zlomok svojej maloobchodnej ceny? Genius. Zaokrúhľovali sme naše obľúbené miesta, aby ste našli vysnívané šaty (vhodné pre každú príležitosť), ktoré si môžete prenajať.

Prenájom dráhy

Prečo to milujeme: Značka dominuje od začiatku predaja odevnej sféry. A to sa stáva stále lepším a lepším, s rozšírením na svadobné doplnky, plus veľkosti oblečenia, exkluzívny multi-designer kapsle zbierky a športové oblečenie. Ale výber šiat je naďalej značkou chleba a masla. Môžete filtrovať šaty podľa príležitosti, úrovne formalít, dĺžky, rukávov, typu tela, výstrihu, vekového rozsahu a dizajnéra.

Najlepšia časť: Recenzie zákazníka a obrázky o tom, ako šaty vyzerajú, ako sa nosia na skutočných ženách.

Ako to funguje: Stiahnite si štýly, aby ste si vybrali šaty, ktoré chcete prenajať (buď cez web, aplikáciu, alebo osobne), vyberte dve veľkosti (veľkosť zálohy je zadarmo, ak si nie ste istí), zistite, ako dlho chcete prenajmite si ju (rozsah je od štyroch do osem dní), zvoľte dátum doručenia a dodajte svoje šaty do poludnia v deň návratu (poskytne sa predplatená prepravná značka).

Výmena odevov

Prečo to milujeme: Novo spustená stránka sa označuje ako “Airbnb oblečenia”, čo znamená, že si môžete prenajať z niekoho iného skrinky. A hoci je momentálne v režime offline (kvôli vývoju stránok), dostali sme sa na to, aby sme sa pozreli na niektoré z jeho funkcií, ktoré zahŕňajú prehliadanie v štýle oblečenia (formálne i neformálne, ktoré môžete filtrovať podľa štýlu a farby) alebo v šatníkoch majiteľov.

Najlepšia časť: Máte možnosť byť nájomcom a vlastník.

Ako to funguje: Prenajať, urobiť svoj výber, povoliť prepravu do štyroch až piatich pracovných dní, uložiť prepravný štítok a tašku a vrátiť kus (vyklopiť štítok a opäť použiť tašku) a odložiť ho na miesto UPS podľa dátumu návratu.

SÚVISIACE: Z kriedy na obojstrannú pásku, tu je to, čo šéfdiencika celebrít povedať, že potrebujete pred hlavnou udalosťou

Style Lend

Prečo to milujeme: Je to veľmi podobné oblečenie Exchange, že si môžete prenajať z niečí šatník alebo požičať si z vlastnej. Jediná výhra: Je založená iba v New Yorku. Vychutnajte si to? Ak ste miestni, môžete získať svoj prenájom v priebehu niekoľkých hodín a Style Lend sa postará o vyzdvihnutie (spolu s faktúrou na čistenie).

Najlepšia časť: Rýchla služba na požiadanie – ideálna pre poslednú chvíľu.

Ako to funguje: Prejdite cez oblečenie (rozprestierajú sa podľa štýlu a príležitosti), prijímajte ho v 7-dňových hodinách a prídu si to vyzdvihnúť v deň návratu.

Couture Collective

Prečo to milujeme: Luxusný výber vysoko kvalitných konfekcií od návrhárov ako Valentino, Dior a Stella McCartney, ktoré si môžete prenajať za sezónu, ak ste členom. Zaplatíte 20 percent z maloobchodnej ceny a vyberiete až päť dátumov, počas ktorých budete nosiť dielo. tam možnosti zapožičania iba na jednu noc (zaplatíte 10% z maloobchodnej ceny za jedno nosenie).

Najlepšia časť: Špičkový návrhársky rad.

Ako to funguje: Prihláste sa na členstvo a začnite si rezervovať svoje výbery. Členovia sú zodpovední za doručovacie poplatky a za chemické čistenie.

VIDEO: Od chalupy Johna Steinbecka až po skutočný hrad: 5 historických domov, ktoré si môžete zapožičať

 

Armarium

Prečo to milujeme: Podobne ako v prípade Couture Collective, Armarium bude len on-line služba, v ktorej si môžu spotrebitelia vyberať pekne vyvážený výber špičkových dizajnérskych vzhľadov, vrátane Alessandry Richovej, Niny Ricciho a Anthonyho Vaccarella. Stránka sa oficiálne nepoužíva až do marca, ale môžete požiadať o “kľúč”, ktorý sa má pripojiť.

Najlepšia časť: Zaplatíte iba 15% maloobchodnej ceny. 

Ako to funguje: V súčasnosti už pre vás nemáme žiadne deetové predmety, ale odporúčame, aby ste teraz požiadali o kľúč.

Gwynnie Bee

Prečo ho milujeme: Je to služba odberateľskej schránky (veľkosti 10 až 32), ktorá ponúka všetko od pracovného oblečenia až po koktejlové šaty. Pridáte štýly, ktoré milujete, do vášho “online šatníka”, ktoré sa vám potom doručia spolu s neobmedzenou výmenou.

Najlepšia časť: Môžete si kúpiť svoje nájomné, ak sa do nich zamilujete – za zlomok ich maloobchodnej ceny.

Ako to funguje: Staňte sa členom, pridajte štýly k svojmu online profilu, noste a vráťte sa (doprava je zadarmo, rovnako ako čistiareň).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 9

map