Tu je návod, ako sa vysporiadať, keď sa vaša nadácia zmení na oranžovú

Stáva sa to aj pre tých najskúsenejších z nás … Hodiny po vrstvení na vašom novom, čerstvom-out-the-box základ, otvoríte kompaktné pre dotyk-up, len aby si uvedomil, že vaša pleť sa náhle spálil sienna tón, ktorý tu nebol, keď ste ju dnes ráno aplikovali. Nenávidíte ho zlomiť, ale vaša nadácia sa práve oxidovala. Môžete si spomenúť termín z triedy vedy, ale s ohľadom na hrdzu, ktorá sa tvorí na kov. Podobne, základy môžu mať reliéfny vzhľad, keď reagujú na oleje v koži, chemikálie vo vašej starostlivosti o pleť alebo opaľovací krém alebo na vzduchu, ale je zložité presne určiť, ktoré zložky sú vinníkom. Našťastie môže dôjsť k zmierneniu efektu v prípade, že ste chytení kývanie agresívnym filtrom Hefe.

SÚVISIACE S DANOU: Najlepšie Drugstore Powder Foundations pod 20 dolárov

Najprv použite blotovacie papiere na odstránenie prebytočného lesku, potom použite závoj tvárovej hmly na opätovné aktivovanie produktu a uľahčenie miešania. Vyzdvihnite vlhkú aplikáciu BeautyBlender ($ 20; sephora.com) a vymažte farbu po celej tvári. To pomôže zúžiť odtieň a zobrať ho do zárezu z žltej oranžovej žuly na políciu na slnku. Dokončite vrstvením svetlejšieho nastavenia prášku cez vrch. Pre preventívne opatrenie nabudúce zvážte použitie základného náteru, ktorý vytvorí prekážku medzi vašou pokožkou a základom a znižuje riziko oxidácie vlastnými olejmi. Ak sa dostanete do základného vzorca, ale nie do farby, zvážte vyzdvihnutie jedného až o niekoľko odtieňov, ktoré sú ľahšie, ako by ste normálne urobili, aby sa eventuálne oxidoval na požadovaný tón. Určite budete chcieť najprv vymeniť výrobok, potom počkajte hodinu alebo dve, aby ste zistili, či sa posúva smerom k medi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map