Tu je návod, ako získať Kim Kardashianovo šialené grafické očné tiene z Cannes

Vedľa uber-presné obrysy a nahé pery, Kim Kardashian vie silu výrazu očné tiene veľmi dobre. Prípadový bod: pohľad, ktorý mala na party de Grisgono na filmovom festivale v Cannes, ktorý oficiálne dabuje reverzné mačacie oko. Namiesto vyhadzovania grafického štrajku pozdĺž vrchného veka, hviezda make-up umelec Mario Dedivanovic sústredil dráma pozdĺž spodnej riedenie linky, rozširuje noir odtieň do hore nahor. Chtěl udržať drámu na dolnej časti oka, takže udržal tieň a obloženie na vrchu dosť minimálne.

SPRIEVODCA: Kim Kardashian Makeup Artist je spustenie palety s Anastasia

Na začiatku Dedivanovič použil čiernu kozubovú čiapočku Cargo Swimmables Black ($ 18; ulta.com) pozdĺž svojej vodorysky na hornej a spodnej časti a následne rozmazaným produktom pod jej spodnými riasami. “Potom pomocou malého štetca som na ceruzku položil matný čierny tieň a rozšíril líniu smerom von a hore,” hovorí. Odporúčame pracovať v malých úderoch na rovnomerné rozptýlenie farby a preto, že čierne očné tiene majú tendenciu mať veľa spádov, urobte tento krok pred aplikáciou podvodného korektora pre jednoduché čistenie. Dedivanovic dokončil oko s dostatočným povrchom Benefit’s They’re Real Mascara ($ 24; sephora.com) na oboch vrchných a spodných rias. Obsadené nie je ani slovo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map