Štýlové lekcie sme sa naučili byť posadnutá s Victoria Beckhamovou

Victoria Beckham Lead
Josiah Kamau

Andrea Cheng

20. novembra 2015 @ 20:00

Naozaj nie je ktokoľvek, kto je oveľa šikovnejší ako Victoria Beckhamová – máme na mysli to, že to bola jej pieseň po šesť plus rokov. Ale aj keď jej bežať ako popová hviezda počas dní Spice Girls je vecou minulosti, Beckhamovsky elegantný faktor sa nikdy nezmenil. V skutočnosti je to pravdepodobne väčšia ako kedykoľvek predtým a preto sme sa stali nenasytne posadnutými všetkými vecami Victoria – obaja návrhári a jej návrhy.

Kedykoľvek sa objaví pozorovanie VB, bez ohľadu na to, či práve pristála na JFK alebo je na ceste k konferencii OSN, bolo by ťažké naliehať nájsť jednu časť vlasov z miesta alebo nesprávne namontované čokoľvek (pomáha tiež, že má k dispozícii všetky svoje pripravené vzory). Preto, poďme sa s tým stretnúť, zlý módny deň je pre ňu taký vzácny ako jej usmieva sa na kamerách. S tým sme napísali všetko, čo sme sa naučili od štúdia každého jej pohybu a vymenovali všetky mini lekcie, ktoré majú mať na pamäti pre váš ďalší výlet.

SÚVISIACE: Štýl lekcie Slavné dcéry učené od ich Rockstar Dads

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 6

map