Všetko, čo potrebujete vedieť o používaní práškovej nadácie

Nikdy som to nebol na práškové základy. Bolo to jedno od Laury Merciera, ktoré som milovala, ale okrem toho, zvyšok žánru dostal od seba obrovské odpisy. Ale v poslednej dobe sa vyskytlo množstvo formulácií, ktoré ma prinútili premyslieť môj predchádzajúci úsudok, že základ pre prášok nie je pre mňa. Avšak prášková báza je vybavená vlastným súborom pravidiel, takže som musel zasiahnuť svoju veľmi krásnu kozmetiku, Lindsey Williamsovú z “crazypretty”, aby to pochopila. Dala mi niekoľko základných pravidiel, ktoré sú v podstate podobné prikázaniu základov prášku.  

Vyberte svoj pokrytie

“Pre úplné pokrytie môžete použiť hubu, ako je kozmetika alebo špongia dodávaná v kompaktnom zariadení.V prípade ľahšieho pokrytia mäkký načechraný kefka v kruhovom pohybe okolo tváre bude difundovať a odstrániť odfarbenie.Ak chcete úplne skryť, použite syntetický plochý kefa aplikovať okolo pod očami a nosom.Pre ľahšie zakrytie vyskúšajte malý nadýchaný kefák, aby ste rozptýliť produkt, “hovorí. 

SÚVISIACE: Suché plechy sa chystajú do vašej mysle

Farebná zhoda

Ďalším tipom je, aby ste sa uistili, že kontrolujete tón svojej nadácie v prirodzenom svetle, a dokonca si fotografujte sami seba na sebe. “Práškové základy prišli dlhú cestu od dní, kedy boli silne reflexné, aby blikať, alebo tam boli minimálne farebné možnosti, ale stále musíte skontrolovať tón pleti v rôznych svetlo.Nezabudnite, že prináša nadol do vašej čeľuste a hýčkať / šíriť cez krk, najmä počas meniacej sa sezóny, kedy sa váš základ a krk nemusia úplne rovnať, “vysvetľuje Lindsay. 

Použite prášok s práškom

Počas celého dňa môžete mlieko obnoviť práškový základ, ale určite počkajte, kým sa vysychne pred aplikáciou väčšieho množstva prášku. Osobne som sa cítila nervózne, keď som použila moju normálnu skrytú rutinu, ale celebrita a redakčná make-upka Katie Jane Hughesová mi povedala, že keď sa skryjú v tandeme s práškovým základom, budú stále pôsobiť maskovaní s textúrou peny, ale kvapalina.

Williamsová hovorí, že pri použití práškovej základne vždy odporúča používať práškové červené a bronzové.

SÚVISIACE: Ako nosiť červenú, ak vaše tváre sú prirodzene ružové

Cestná skúška

A v neposlednom rade vyskúšajte niekoľko značiek základov prášku, ak vyskúšate produkt po prvýkrát. “Sephora je skvelé miesto na získanie vzoriek produktov a môžete vidieť, ktorý z nich je pre vás lepšie alebo sa vám môže hodiť farebná zhoda pre váš špecifický tón,” hovorí Williams. 

Ugh, ďakujem za dobrotu k makeupovým umelcom, nie? Bez nich by sme boli skutočne stratení.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map