Vzduchovanie vlastnej nadácie skutočne nie je tak ťažké

Ak nie ste roll s likes Banksy, airbrushing nie je typicky schopnosť by sa považovať za “ľahké”, oveľa menej airbrushing nadácie, ktorá je zvyčajne vyhradená pre umelcov pre make-up, ktorí pripravujú svojich klientov na červený koberec alebo svadbu. (Je možné tvrdiť, že obe udalosti prichádzajú s veľmi podobnými usmerneniami.) Avšak vďaka vreckovým zariadeniam, ako je Temptu Air ($ 195, nordstrom.com), bola zastrašujúca metóda jednoduchšia. Keďže nástroj je bezšnúrový a nie väčší ako sušič na cestovanie, manévrovanie cez časti tváre, ktoré potrebujú ďalšiu lásku, nie je príliš náročná úloha – stačí vybrať správnu farbu základov a nulovať na uvedených oblastiach. “Krása airbrusingu spočíva v tom, že môžete dosiahnuť ľubovoľnú úroveň intenzity, ktorú chcete dosiahnuť s jedným produktom, od tónovaného zvlhčovača až po úplné pokrytie,” hovorí Jackie Fan, šéfka umenia a vzdelania značky. “Môžete vytvoriť produkt v úplných vrstvách, takže si len pamätajte, že menej je viac.”

airbrush Foundation Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Ako si urobiť svoj vlastný svadobný makeup

Pripravte si pokožku tak, ako ste zvyčajne použili s vhodnými zvlhčovačmi a základnými nátermi (ak nejaké sú), potom umiestnite zariadenie približne 4 až 5 centimetrov od tváre. Akonáhle vytiahnete spúšť, pocítite jemnú hmlovinu prichádzajúcu zo stroja. To je základňa airbrush, ktorá pracuje svojím kúzlom. “Nie je potrebné miešať ručne. Začnite s oblasťami, ktoré chcete vyčistiť ako skvrny, hyperpigmentácia alebo začervenanie,” vysvetľuje fanúšik. “Môžete skryť umiestnením zariadenia 1 palec alebo menej z tváre a potom vytiahnite spúšť na bodové ošetrenie. Pre širšiu aplikáciu by malo byť 4 až 5 palcov a pohybovať sa v kruhovom pohybe.” Je jednoduché, aby efekt IRL Photoshop vás očaril, takže sa uistite, že sa neprekračujete, a pravidelne sa zastavte, aby ste sledovali stav pokožky. Hoci je tu voľba na rozstrekovanie na vašom červenom a bronzovom prášku, práškové vzorce tiež fungujú v poriadku za predpokladu, že budete starostlivo miešať, aby ste udržali efekt bezproblémový.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 25 =

map