Získajte Daisy Ridleyho retro-inšpirované vlny z hviezdnych vojen: The Force Awakens Premiere

Daisy Ridleyová omráčila na premiére L.A. Star Wars: Force Awakens v pondelok, objavujúce sa v ženskom šatníku Chloe Atelier, ktorý bol rovnako pekný ako jej prirodzený make-up a mäkké retro vlny. Šiel sme priamo k jej účesu na večeri, Robert Vetica, aby sme zistili všetky očarujúce detaily na show stopping look.

Vetica odhalila V štýle že Ridleyho vlasy boli veľmi inšpirované charlie dievčaťom. “Myslím, že ich vlastne bolo niekoľko, ale Charlie [Angelova] dievčina, ktorú mám na mysli, je Shelley Hack. reálny Charlie Girl v mojich očiach. “

Kľúčom k tomuto vzhľadu je objemné telo, takže Vetica ďalej vysvetľuje: “Začal som s Leonorom Greylom Mousse au Lotus Volumatrice – Volumizing Styling Mousse ($ 46, saksfifthavenue.com), aby vlasy predtým, než si ich pripravili na horúce nástroje. “

sedmokráska Ridley Hair EMBED

SPOJENIE: Get Me Bodied – Najlepšie objemové produkty pre silnejšie a plné vlasy

“Po nanesení peny som postrekoval prípravok Leonor Greyl Conditionlle Heat Protective Styling Spray ($ 38, nordstrom.com) a následne ho vysušil na jemnú textúru.” Ak chcete pridať ďalšie telo, “Daisy držala hlavu hore nohami, a potom som prešiel cez prameň prameňom s kefou z kefy a fúkacou sušičkou na nízke teplo pre extra objem.”

Po pridaní hlbokej bočnej časti bol použitý 3/4-palcový valcový kefík “na dosiahnutie vzhľadu Marilyn Monroe”. Vetica sa obrátila okolo Ridleyho hlavy v malých sekciách, aby vytvorila voľné kučery a uzamkli vlny na mieste s Leonor Greyl Spray Structure Naturelle ($ 42; leonorgreyl-usa.com).

“Potom som dokončil celý pohľad skrúcaním, škádlovaním a prešívaním súboru kučier do dostatočne pevnej konštrukcie, aby ste držali zámky, zatiaľ čo používate sprej na vlasy Leonor Greyl Structure Naturelle, ten produkt je čarovný!”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 12 =

map