Bagaimana 36 Celeb Membuktikan Bahawa 2017 Telah Sudah Lebih Baik Daripada 2016

Tinseltown berkata dengan yang lama dan dengan hari Ahad baru kerana mereka berdering pada tahun 2017 dengan pesta rahang-menjatuhkan, smooches manis, dan mesej yang berkongsi harapan mereka untuk tahun baru.

Walaupun Eva Longoria, Naomi Watts, dan Sofía Vergara mengucapkan selamat tinggal pada 2016 sambil bersantai di pantai di tempat-tempat menarik tropika, Miley Cyrus, Adam Levine, dan Chrissy Teigen memastikan mereka telah lama menyukai mereka kerana mereka berbunyi di tahun baru.

Sementara itu, jahitan dan sutera berada pada paparan penuh sebagai bintang-bintang yang bergaya seperti Kendall Jenner, Bella Hadid dan Emily Ratajkowski menghiasi diri mereka dalam pelbagai jenis barang kemas untuk kegilaan Malam Tahun Baru mereka, dan penyiaran tengah malam mereka adalah inspirasi malam kami perlu memulakan tahun ini dengan betul!

Lihat bagaimana selebriti berbunyi pada 2017 di media sosial di bawah.

BERKAITAN: Selfie Terakhir Kylie Jenner dari 2016 Termasuk Lingerie Hijau Sexy

Bersiap sedia untuk berdering pada 2017 dengan lelaki ini!

Foto yang disiarkan oleh Cindy Crawford (@cindycrawford) pada

2017

Foto yang disiarkan oleh Emily Ratajkowski (@emrata) pada

1st Selfie Of The #NewYear ☺️ ⛄️ #GoHawks

Foto yang disiarkan oleh Ciara (@ciara) pada

��

Sebuah foto yang disiarkan oleh Kendall (@kendalljenner) pada

Selamat Tahun Baru dari New Zealand aka masa depan!!!!

Gambar yang disiarkan oleh Emmy Rossum (@emmyrossum) pada

��HAPPY NEW YEAR memuji lebih banyak cinta dan ketawa kepada semua orang.

Video yang disiarkan oleh Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) pada

IUU HNY !!!!! ��

Foto yang disiarkan oleh Bella Hadid (@bellahadid) pada

�� 2017 Saya bersedia untuk YEW.

Gambar yang disiarkan oleh Lucy Hale (@lucyhale)

Yang terbaik belum datang … # HappyNewYear # 2017 ��

Sebuah foto yang disiarkan oleh Kristin Cavallari (@kristincavallari) pada

Foto yang disiarkan oleh Miley Cyrus (@mileycyrus) pada

Mari kita lepaskan apa yang tidak lagi melayani kita dan memeluk hati yang terbuka semua pengalaman yang akan membawa kita hidup dalam Tahun Baru ini, bersama mencipta dunia yang indah yang kita ingin hidup. #Happynewyear #love #peace #joy #compassion #positivitiy #consciousness ✨����❤️Vamos deixar de lado o que já não nos serve and de coração abraçar todas as experiências que a vida nos trará neste Ano Novo, construindo o belo mundo em que queremos viver. #felizanonovo #amor #alegria # compaixão #positividade # consciência

Foto yang disiarkan oleh Gisele Bündchen (@gisele) pada

Corone! ���� # happynewyear2017

Foto yang disiarkan oleh Sofia Vergara (@sofiavergara) pada

Bros injust �� �� Happy new year ��

Foto yang disiarkan oleh Kate Hudson (@katehudson) pada

Selamat pagi tahun baru.

Gambar yang disiarkan oleh Adam Levine (@adamlevine) pada

Selamat tahun baru setiap orang x ❤

Gambar yang disiarkan oleh David Beckham (@davidbeckham) pada

Selamat tahun Baru semua!! Berikut adalah keajaiban # 2017

Video yang disiarkan oleh Eva Longoria Baston (@evalongoria) pada

Selamat tahun baru ����������

Gambar yang disiarkan oleh Adriana Lima (@adrianalima) pada

Saya pergi dalam 16 … gimme 17. #MoreLife

Foto yang disiarkan oleh champagnepapi (@champagnepapi) pada

2016 hampir berakhir

Gambar yang disiarkan oleh John Legend (@johnlegend) pada

Saya LOVE MY MAN # 2017 �� @ kristingram

Foto yang disiarkan oleh Jessica Simpson (@jessicasimpson) pada

Selamat Tahun Baru Malam dari gadis Kelley! Berikut adalah satu yang luar biasa, gembira banyak 2017 untuk semua! �� naka dahaga

Foto yang disiarkan oleh Katherine Heigl (@katherineheigl) pada

Selamat Tahun Baru dari cintaku dan saya ….. MINE ❤️

Foto yang disiarkan oleh Ashlee Simpson Ross (@ashleesimpsonross) pada

❤️

Foto yang disiarkan oleh Khloé (@khloekardashian) pada

Foto yang disiarkan oleh Fergie (@fergie) pada

��������

Foto yang disiarkan oleh elliegoulding (@elliegoulding) pada

Selamat tahun Baru! # 2017 tidak boleh menunggu untuk anda! ❤️❤️

Foto yang disiarkan oleh Sara Sampaio (@sarasampaio) pada

Sedangkan orang lain sudah berubah …. selamat malam

Foto yang disiarkan oleh Zendaya (@zendaya) pada

Langkah pertama: Mandi detoks untuk meraikan dan memenangi aduan pada tahun 2016..

Gambar yang disiarkan oleh Januari Jones (@januaryjones) pada

Selamat tinggal 2016 #happynewyear kepada semua orang !!! Bawa # 2017 cinta dari #Mexico #nye ������☀️��

Foto yang disiarkan oleh Naomi Watts (@naomiwatts) pada

TAHUN BARU HAPPY DARI KERJA AKU KEPADA ANDA! # 2017

Gambar yang disiarkan oleh Bruno Mars (@brunomars) pada

Mempunyai tahun yang menakjubkan ❤

Video yang disiarkan oleh bb (@brooklynbeckham) pada

NYE TIME SQUARE TONIGHT ON ABC!

Video yang disiarkan oleh J O E J O N A S (@joejonas) pada

2017 bukan permainan. #virgo #goofyseasonisover

Gambar yang disiarkan oleh Laurennnn Palmer (@kekepalmer) pada

Happy New year ��✨2️⃣0️⃣1️⃣7elum☪✨ Feliz Ano Novo

Foto yang disiarkan oleh Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) pada

Line dancing Saloonatics ���� @ j_mcd

Foto yang disiarkan oleh Martha Hunt (@marthahunt) pada

Lolling ke Tahun Baru. Selamat Tahun Baru dari Aboah dan Campbell’s @jean_campbell @eleanor_rose_campbell

Foto yang disiarkan oleh Adwoa Aboah (@adwoaaboah) pada

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − 46 =

map