Berikut adalah A Anda ke Z Senarai Tawaran Fesyen Terbaik Cyber ​​Monday

Black Friday datang dan pergi dan Cyber ​​Monday secara penuh. Kini masa untuk memanfaatkan sebarang jualan yang anda tidak dapat berbelanja sepanjang hujung minggu. Untuk mempermudah proses (dan memastikan anda membuat sebahagian besar Cyber ​​Monday), kami menyenaraikan semua jualan fesyen yang patut diberi perhatian yang kedua. Selamat penjimatan!

3×1, 3×1.us
25% off sitewide (11/25 hingga 11/28)

AllModern, allmodern.com
Jimat sehingga 70% daripada gaya pilih (jualan berakhir 11/28)

Pakaian Amerika, americanapparel.com
40% dari baju hangat dan 50% dari gaya pilih tertentu

Ana Mari Ortega, anamariortega.com
50% dari keseluruhan laman web, percuma UPS Ground Shipping (jualan berakhir 11/30)

Anine Bing, aninebing.com
40-60% dari gaya pilih (11/23 hingga 11/28)

Ariel Gordon, arielgordonjewelry.com
30% daripada pesanan melebihi $ 150 dengan kod “CHEERS30” (11/25 hingga 11/30)

Aritzia, aritzia.com
Sehingga 50% dari item jatuh jatuh dan musim sejuk dari 11/27 hingga 11/28

Abu, ashusa.com
40% off gaya pilih dengan perkapalan tanah percuma (11/23 hingga 11/28)

Athleta, athleta.com
20% dari pembelian anda. Gunakan kod “RECHARGE” di Athleta. Sekatan dikenakan.

AuraGlow, myauraglow.com
Ambil 25% di luar tapak. Jualan berlangsung melalui Cyber ​​Monday (11/28).

Bailey44, bailey44.com
40% dari kod dalam talian dan dalam storewith “BLACKFRIYAY” (11/20 hingga 11/28)

Republik Pisang, bananarepublic.com
50% daripada 5 item harga tetap untuk kedua-dua koleksi wanita dan lelaki (11/24 hingga 11/28)

Baublebar, baublebar.com
25% off 1 item, 35% off 2 atau lebih item

Bloomingdales, bloomingdales.com
25% off sitewide

Briogeo Penjagaan Rambut, briogeohair.com
25% dari pesanan anda dengan kod CYBER, sampel percuma, dan penghantaran percuma untuk pesanan melebihi $ 60.

Charlotte Russe, charlotterusse.com
40% off everything sitewide

Cucian Cina, chineselaundry.com
30% dari tempat tinggal

VIDEO: Cara Membeli Berlian

cjw, shopcjw.com
Dapatkan 20% daripada tempat tinggal melalui 11/28 dengan kod “thanksgiving20”

Clarks, clarks.com
Dapatkan 25% daripada tempat tinggal melalui 11/28

Jurulatih, coach.com
Sehingga 50% dan membeli 125+ jualan eksklusif dalam talian

CoolChange, cool-change.com
Hemat 40% dari seluruh laman web dengan kod “HOLIDAY40” (jualan berakhir 11/28)

Cult Gaia, cultgaia.com
30% daripada segala-galanya kecuali beg Gaias Ark dengan kod “OHMYGAIA” (11/25 hingga 11/28)

Current / Elliott, currentelliott.com
Dari 11/23 hingga 11/28, 25% daripada pembelian anda (beberapa pengecualian dikenakan)

Cynthia Rowley, cynthiarowley.com
30% daripada semua Cynthia Rowley dengan kod “CR30!” melalui 11/28

RELATED: 11 Tawaran Travel Sick to Score Ini Jumat Hitam Melalui Cyber ​​Monday

Dear Frances, dearfrances.com
25% dari tempat tinggal dengan kod “BLACKFRIDAY” pada 11/25 dan “CYBERMONDAY” pada 11/28

Deborah Lippmann, deborahlippmann.com
Fail kuku Pelancar Percuma percuma dengan pembelian setiap $ 50, fail kuku Pelancar Smooth percuma dan minyak kutikula dengan setiap pembelian $ 75, dan fail kuku Pelancar Smooth percuma, minyak kutikula, dan kot Lab Lab Pro atas dengan setiap pembelian $ 100.

Donatienne, donatiennehandbags.com
30% dari tempat tinggal dengan kod “GONESHOPPING” (11/28 sahaja)

Endless Summer, shopendlesssummer.com
15% off sitewide, termasuk item jualan, dari 11 / 24-11 / 28 dengan kod “BLACKFRIDAY”

Expedia, expedia.com
Dari 11/25 hingga 11/28, simpan sehingga 60% ke hotel dengan Expedia

Kaki Locker, footlocker.com
Lebih 50% daripada gaya pilih

Untuk Cinta & Lemons, forloveandlemons.com
25% dari semua pesanan (tiada sekatan) dengan kod “Ouioui” (jualan berakhir 11/28)

Frances Valentine, francesvalentine.com
30% dari semua item di seluruh tapak, termasuk item jualan (11/26 hingga 11/29)

GAP, gap.com
Dapatkan 40% dari segala-galanya, termasuk gaya baru! Gunakan kod “CYBMON” pada Gap. Sekatan dikenakan.

Giejo, shopgiejo.com
Gunakan kod “bersyukur50” untuk 50% daripada pesanan anda melalui 12/1

Gilt, gilt.com
Penjualan pada jenama teratas terus melalui 11/28

Perhiasan Emas & Kelabu, goldandgray.com
Simpan 40% off sitewide dengan kod “CYBER40” (jualan berakhir 11/29)

Glossier, glossier.com
Ambil 20% dari situ. Jualan berakhir 11/28.

Harry Josh, dermstore.com
The Dry Josh Pro Tools Dryer akan tersedia untuk $ 170, turun dari harga biasa $ 300 tag.

Havaianas, havaianas.com
Menerima 30% tambahan off telah ditandakan gaya untuk penjimatan sehingga 50% off (sekarang melalui 11/28)

Horne, shophorne.com
15 peratus daripada gaya pilih dengan kod “HOLIDAY16” (jualan berakhir 11/28)

Intermix, intermix.com
Item jualan tambahan 40% dan tambahan 30% item pilih harga penuh

J. Crew, jcrew.com
40% off purchase, ditambah 50% off final sale (11/22 hingga 11/28)

J. Crew Factory, factory.jcrew.com
60% off segala-galanya dan penghantaran percuma dari 11/28 hingga 11/29 (harga seperti ditandakan)

Joie, joie.com
Dari 11/23 hingga 11/28, 25% daripada pembelian anda (beberapa pengecualian dikenakan)

Jolyn, jolyn.com
Dapatkan 20% dari keseluruhan kedai dalam talian JOLYN dari 11/24 hingga 11/28, serta penghantaran percuma lebih dari $ 75

VIDEO: Hadiah Kecantikan Terbaik Di bawah $ 10

Jonathan Adler, jonathanadler.com
Dari 11/22 hingga 11/29, menerima 20% off sitewide (tidak termasuk seni) dan penghantaran percuma pada segala-galanya (tidak termasuk perabot)

Journelle, journelle.com
Beli Lagi Jimat Lebih: 15% off $ 150, 20% off $ 300, 25% off $ 500

Jules Kae, juleskae.com
30% dari keseluruhan laman web dengan kod “JK30” (jualan berakhir 11/28)

Kay Unger, kayunger.com
Simpan tempat 33% dan penghantaran percuma dari 11 / 25-11 / 28

Keds, keds.com
30% daripada item penuh harga dan jualan 10% (11/22 hingga 11/29)

Kemungkinan, mungkin
30% daripada barangan harga penuh (11/25 hingga 11/28)

Lilly Pulitzer, lillypulitzer.com
“Misteri Isnin” bermula pada 11/28. Terima hadiah istimewa bergantung pada apabila anda melengkapkan pembelian anda dan berapa banyak yang anda belanjakan.

Lily Ashwell, lilyashwell.com
25% di kedai (Di Venice, Calif.) Dan dalam talian pada 11/25 dengan “BLACKFRIDAY16” (beberapa pengecualian dikenakan)

Loeffler Randall, loefflerrandall.com
40% item pilih (jualan berakhir 11/28)

Cinta Adorned, loveadorned.com
15% dengan kod “LOVE LIFE” (11/28)

BERKAITAN: 14 Hadiah Holiday Itu Hanya BFF Anda Akan Pahami

MAC, maccosmetics.com
Beli Black Friday eksklusif Hitam jenama kit hitam, yang termasuk Vamplify Lipglass ungu yang baru dan padanan Pro Longwear Lip Pencil dan Rebeleyes Gel Liner, dengan harga $ 35.

Mackage, mackage.com
Lebih 10% tambahan dengan kod kupon “CBM”

Madewell, madewell.com
Pada 11/28, nikmati 25% daripada keseluruhan pembelian anda dengan kod “CYBERMONDAY”

Marimekko, marimekko.com
25% off pilih siap pakai, beg dan aksesori (11/23 hingga 11/29)

Matisse, matissefootwear.com
40% off semua tapak kaki kasut (11/25 hingga 11/28)

Matt Bernson, mattbernson.com
Menerima $ 100 dari pembelian sebanyak $ 200 atau lebih dengan menggunakan kod “FRIDAY100” dan “CYBER100” pada 11/25 dan 11/28

Milly, milly.com
Luangkan $ 250 mendapatkan $ 50 off, gunakan kod “MILLYMONEY50” dari 11/23 hingga 11/28
Luangkan $ 400 mendapatkan $ 100 off, gunakan kod “MILLYMONEY100” dari 11/23 hingga 11/28
Luangkan $ 650 mendapatkan $ 200 off, gunakan kod “MILLYMONEY200” dari 11/23 hingga 11/28

Misa Los Angeles, misalosangeles.com
15% daripada pesanan $ 250 +, pesanan 20% daripada $ 500 +, pesanan 25% daripada $ 1,000+

Misha Nonoo, mishanonoo.com
Ambil 30% off dengan kod “THANKFUL30” (11/24 hingga 11/28)

Moda Operandi, modaoperandi.com
Barangan jualan sehingga 65% off dengan kod promo “EXTRA30” (11/21 hingga 11/28)

Encik Kate, shop.mrkate.com
Sehingga 70% dari 11/25 hingga 11/28

Encik Porter, mrporter.com
30% off item terpilih (11/23 hingga 11/28)

Net-A-Porter, net-a-porter.com
Hingga 50% daripada gaya pilih (11/21 hingga 11/28)

Newbark, newbark.com
30% off sitewide dengan kod “NBPRIVATE” pada 11/28

Nike, nike.com
Dapatkan item tambahan 25% off clearance (11/21 hingga 11/29)

Nordstrom, nordstrom.com
30% daripada gaya pilih untuk lelaki, wanita dan kanak-kanak (11/22 hingga 11/28)

Novis, novis.com
40% daripada gaya pilih dari 11/21 hingga 11/28

VIDEO: Idea Hadiah Sempurna untuk Manusia dalam Hidup Anda

NYDJ, nydj.com
30% off everything (jualan berakhir 11/28)

Tentera Laut Lama, oldnavy.com
50% off sitewide dan sepasang kasut yang selesa dengan sebarang pembelian

Pam & Gela, pamandgela.com
Diskaun 25 hingga 75% dari 11/23 hingga 11/28

Pine Cashmere, pinecashmere.com
20% dari keseluruhan tapak, penghantaran 3 hari percuma (jualan berakhir 11/28)

Rebecca Minkoff, rebeccaminkoff.com
Sehingga 75% item jualan atau membelanjakan sebanyak $ 100 (atau lebih) dan dapatkan tambahan 25% dari tempat tinggal + dompet percuma (semasa bekalan terakhir)

Reese + Riley, reese-riley.com
Sehingga 50% dari gaya pilih (jualan berakhir 11/28)

Berputar, revolve.com
20% daripada semua barang jualan akhir sahaja

BERKAITAN: 23 Peruncit untuk Membeli Jeans Plus Plus Terbaik

Shopbop, shopbop.com
Luangkan $ 200 +, dapatkan 15% dari 11/22 hingga 11/28
Luangkan $ 500 +, dapatkan 20% dari 11/22 hingga 11/28
Luangkan $ 800 +, dapatkan 25% dari 11/22 hingga 11/28

Smith + Mara, smithandmara.com
20% daripada pesanan dengan kod “TAKEITOFF” (11/25 hingga 11/28)

Solid & Striped, solidandstriped.com
30% off dengan kod “BLACKFRIDAY” (11/24 hingga 11/27) dan “CYBERMONDAY” pada 11/28

Soludos, soludos.com
25% off sitewide dengan kod “BLACK25” (11/21 hingga 11/27) dan “CYBER25” pada 11/28

Sperry, sperry.com
50% daripada gaya pilih (11/23 hingga 11/28)
Tote Bag Percuma dengan pesanan $ 100 atau lebih

Spring, spring.com
Lawati ShopSpring.com atau aplikasi Spring untuk mengetahui diskaun misteri anda

STAUD, staud.clothing
30% item bukan jualan dengan kod “STAUD30” (11/25 hingga 11/28)

Ahad Somewhere, sundaysomewhere.com
Sehingga 50% off storewide (11/25 hingga 11/28)

Sweaty Betty, sweatybetty.com
Terima 20% off sitewide (11/24 hingga 11/28)

Sasaran, target.com
Sasaran telah melancarkan “10 Hari Tawaranbermula 11/19 hingga 11/28 di kedai-kedai dan di Target.com

The Kooples, thekooples.com
Jimat 30% pada koleksi musim gugur / musim sejuk mereka, termasuk item jualan (11/24 hingga 11/28)

The Outnet, theoutnet.com
Sehingga 85% off (11/17 hingga 11/29)

Tibi, tibi.com
Koleksi Pre-Fall 2016 akan ditandakan sehingga 50% (11/21 hingga 11/29)

VIDEO: Jessica Chastain Mendedahkan Hadiah Terbaik Dia Pernah Diberikan Keluarganya

Timbuk2, timbuk2.com
70% dari gaya pilih

Varley, varley.com
Simpan $ 50 pada pesanan lebih dari $ 250 dengan kod “THANKS50” thorugh 11/28

Mahu Les Essentiels, wantlesessentiels.com
Sehingga 60% off item dalam talian bermusim, dengan penghantaran percuma di A.S. dan Kanada (jualan berakhir 11/28)

Di mana Gunung Bertemu, wheremountainsmeet.com
40% off dengan kod “BFCMwmmF16” (11/25 hingga 11/28)

BERKAITAN: ‘Musim Musim Menjadi Membeli-belah: Kami Ada 30 Hari Untuk Anda

White + Warren, whiteandwarren.com
25% off sitewide (11/23 hingga 11/28)

Yoox, yoox.com
Cyber ​​Monday Special: Hanya dua hari sahaja, menjimatkan tambahan sebanyak 35% daripada semua pesanan aplikasi mudah alih! Tambahan pula, 25% daripada keseluruhan segala-galanya, termasuk gaya jualan. (Sah 11/27 hingga 11/28)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 9 = 12

map