Kendall Jenner dan Victoria Fashion Show Fashion Show Jet Off ke Paris: Lihat ‘Grams’ mereka

Nah, geng semua di sini! Sekumpulan wanita yang paling cantik di dunia telah berlepas ke Paris Ahad untuk bersiap untuk 2016 Fashion Show Rahasia Victoria. Hampir semua Batu Rahsia Victoria tahun ini menaiki jet peribadi yang memakai jaket T-shirt dan jeans yang sepadan dengan warna merah jambu-tetapi tidak sebelum memerah di lebih daripada beberapa ops foto.

Model VS Veteran Kendall Jenner, Bella Hadid, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Martha Hunt, dan Joan Smalls (Gigi sudah berada di Paris) adalah antara kru model yang bersedia untuk mengambil landasan untuk pertunjukan tahunan, yang menyiarkan 5 Disember.

“Saya sangat teruja untuk Paris,” kata Aldridge InStyle awal bulan ini. “Ia sangat menyeronokkan untuk menjadi kumpulan kerana kita semua kawan dan kita semua tinggal di hotel yang sama dan menyebabkan masalah di lorong dan hanya mempunyai banyak keseronokan seperti kem.”

VIDEO: 10 Tidak dapat dilupakan dari 2015 Fashion Show Rahsia Victoria

 

Tinjau ke bawah untuk melihat berapa banyak keseronokan yang dilakukan oleh Angels dan tangkap pertunjukan apabila ia menyiarkan pada 5 Dis pada pukul 10 malam. ET pada CBS.

����✈️����Ⓐ @lilyaldridge datang untuk ya #VSfashionshow

Foto yang disiarkan oleh Martha Hunt (@marthahunt) pada

Pembongkaran di Paris #vsfs @victoriassecret @joansmalls @lilyaldridge @bellahadid @kendalljenner

Gambar yang disiarkan oleh Russell James (@russelljames)

Sistem Buddy ��������

Foto yang disiarkan oleh Bella Hadid (@bellahadid) pada

Cinta gadis-gadis ini begitu banyak !! Pesawat paling seksi pernah! @victoriassecret #vsfashionshow # vsfs2016 # vsfsparis16

Foto yang disiarkan oleh Sara Sampaio (@sarasampaio) pada

kami pergi!

Sebuah foto yang disiarkan oleh Kendall (@kendalljenner) pada

PEACE OUT AMERICA BERPUASA KE PARIS !!!!!!!! @victoriassecret @jeromeduran @romeestrijd #vsfashionshow # VSFS2016 ❑

Foto yang disiarkan oleh Taylor Hill (@taylor_hill) pada

Oh Tuhan! Saya sangat bangga ���� @victoriassecret #VSFashionshow ✈️

Foto yang disiarkan oleh Cindy Bruna (@cindybruna) pada

tiket emas ke paris !!! @ Victoriassecret # VSFS2016

Foto yang disiarkan oleh lana (@alannaarrington) pada

Ia sedang berlaku!!!! ������ #vsfashionshow ♡

Foto yang disiarkan oleh Dilone (@dilone) pada

MARI LAKUKAN INI! @josephineskriver #vsfashionshow

Foto yang disiarkan oleh Jasmine Tookes (@jastookes) pada

BERKAITAN: Tonton Lily Aldridge Cuba Rahsia Victoria’s Secret 2016 Angel Wings untuk Kali Pertama

Mengambil ….  Decatur seterusnya berhenti #Paris # vsfsparis16 ����

Foto yang disiarkan oleh Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) pada

# vsfashionshow16 ������������������������✈️✈️✈✈️✈️✈️✈️ �� @victoriassecret

Gambar yang disiarkan oleh Stella! (@stellamaxwell) pada

Bonsoir Paris �������� @ vsfashionshow2016 #wemadeit #soexcited #thinkpink

Foto yang disiarkan oleh Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) pada

reuni rumah @ liuwenlw @ hesui923 @jujujuxiaowen @victoriassecret # vsfs2016 # vsfsparis2016 #victoriasecrets #VSFashionShow

Foto yang disiarkan oleh Ming Xi (@ mingxi11) pada

Lihatlah anda tidak lama lagi Paris! #VSFashionShow ✈️�� Sambung

Gambar yang disiarkan oleh devon windsor (@devwindsor) pada

kami telah tiba �� #Vsfashionshow

Foto yang disiarkan oleh Josephine Skriver (@josephineskriver) pada

��������������������������������

Gambar yang disiarkan oleh Adriana Lima (@adrianalima) pada

Uukas

Video yang disiarkan oleh Adriana Lima (@adrianalima) pada

Di kapal terbang @ victoriassecret ke Paris! Bersedia terbang seperti malaikat! ✈️ ���� #VSFashionShow # VSFS2016 #TeamMariaBorges

Foto yang disiarkan oleh Maria Borges (@ammammaborges)

Kami gon melakukan beberapa perkara, beberapa perkara yang anda tidak boleh berkaitan ���� @victoriassecret #vsfashionshow #cbs

Foto yang disiarkan oleh Leomie Anderson (@leomanderson) pada

Yay kami di sini! @cindybruna @leomieanderson @_dilone @iammariaborges #vsfashionshow

Video yang disiarkan oleh John David Pfeiffer (@johndavidpfeiffer) pada

Wheels up ✈️ #vsfashionshow ����✌��️����

Video yang disiarkan oleh John David Pfeiffer (@johndavidpfeiffer) pada

Malaikat pergi ke PARIS! # VSFS2016 ❤️ㅇ����❤️

Gambar yang disiarkan oleh elsa hosk (@hoskelsa) pada

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map