Lihat Bagaimana J.Lo, Ellen, The Rock, & 25 Selebriti Lebih Banyak Selayang Terima Kasih

Hari Raya Turki ini berasa sangat bersyukur. Bintang mengambil media sosial untuk mengucapkan terima kasih dan berkongsi foto makanan, keluarga, dan makan malam Epic makan malam epik untuk menghormati percutian.

Beberapa selebriti, termasuk Gwyneth Paltrow, Christie Brinkley, dan Kylie Jenner, cepat mendapatkan nostalgia tentang orang yang tersayang dan mencatat gambar balik dan foto reuni keluarga yang lama, sementara yang lain, seperti Eva Longoria dan Dwayne “The Rock” Johnson, ditujukan untuk perjamuan besar dan pinggiran pinggang yang tidak dapat dielakkan dengan jawatan nakal dan pakaian malam khas. Kemudian ada orang-orang seperti Lady Gaga, Shakira, dan Kristin Chenoweth yang tidak dapat memperoleh Hari Turki secara harfiah!

Semak penyebaran penuh selebriti Thanksgiving posts di bawah!

Jadi bersyukur kerana anak-anak manis ini dalam hidup saya! Mereka membuat saya ketawa dan tersenyum setiap hari. Saya berasa bersyukur kerana setiap masa saya bersama dengan mereka. ����❤️ # thanksgiving2016

Gambar yang disiarkan oleh Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) pada

Selamat Hari Turki semua orang! ❤️❤️❤️

Foto yang disiarkan oleh Eva Longoria Baston (@evalongoria) pada

Sedikit semangat percutian

Gambar yang disiarkan oleh Hilary Duff (@hilaryduff) pada

Selamat berkat !! Terima kasih kepada orang ini petang @littlegemnyc #calltheexperts #knowyourlimits #thanksgiving

Foto yang disiarkan oleh Naomi Watts (@naomiwatts) pada

Selamat Kesyukuran ❤️

Foto yang disiarkan oleh Taylor Swift (@taylorswift) pada

Dari rumah kami kepada anda. Selamat makan dan syarikat yang baik. X, sj

Foto yang disiarkan oleh SJP (@sarahjessicaparker) pada

Selamat terima kasih semua orang !! Saya selalu suka bersama bersama keluarga saya. Saya sedang merancang masa bersama nenek saya dan anak niece baru sebelum membeli-belah Black Friday bermula

Foto yang disiarkan oleh Audrina Patridge (@udrinapatridge) pada

#happythanksgiving ��

Video yang disiarkan oleh Mariah Carey (@mariahcarey) pada

��

Foto yang disiarkan oleh Sofia Vergara (@sofiavergara) pada

Bayi saya dan saya! Selamat berterima kasih kepada semua !! ❤️

Foto yang disiarkan oleh Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) pada

Selamat Kesyukuran ����

Foto yang disiarkan oleh J O E J O N A S (@joejonas) pada

Terima kasih Tuhan ❤️��❤️ Obrigada Deus #happythanksgiving

Foto yang disiarkan oleh Gisele Bündchen (@gisele) pada

Mendapatkan perkara yang bersedia untuk #Thanksgiving … Begitu banyak untuk bersyukur! #alwaysbethankful

Foto yang disiarkan oleh Jennifer Lopez (@jlo) pada

#throwbackthursday dan #thanksgiving semua dalam satu. Ini adalah Thanksgiving pertama kami, dan sementara kami banyak bersyukur pada hari itu, ia tidak dibandingkan dengan semua yang kami ada sekarang. Saya berusaha keras untuk bersyukur dan berterima kasih sepanjang tahun, tetapi tidak menyakitkan untuk mempunyai satu hari yang khusus. #grateful #happythanksgiving

Foto yang disiarkan oleh Sarah Michelle (@sarahmgellar) pada

Di sini adalah untuk perjumpaan, kebersamaan, keluarga, dan kasih sayang cinta. Selamat berkat malam, semua orang. Cinta, gp

Foto yang disiarkan oleh Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) pada

kami di makan malam terima kasih besok seperti .. hehe

Gambar yang disiarkan oleh Kylie (@kyliejenner) pada

Selamat berkat !!! Tahun ini adalah tahun terbaik dalam hidup saya !! Banyak perkara yang mengagumkan untuk bersyukur! #family #turkey

Foto yang disiarkan oleh Michael Phelps (@ m_phelps00) pada

Terima kasih kerana cookies, #HairsprayLive dan sudah tentu semua ANDA! #HappyThanksgiving! xoxo

Gambar yang disiarkan oleh Kristin Chenoweth (@kchenoweth) pada

BERKAITAN: 9 Menunjukkan untuk Menonton Semasa Hujung Minggu Kesyukuran

Selamat Kesyukuran!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map