Corporate Dress Code pri práci? Tu je návod, ako stále vyzeráte štýlovo

corporate-suit
Nick Heavican

InStyle Staff

13. október 2013 @ 8:41 hod

Ak pracujete v oblasti financií, práva a vlády, je pravdepodobné, že sa snažíte odovzdať autoritu a dôveru, takže nechcete, aby vaše oblečenie odhalilo príliš veľa kože alebo sa stalo stredobodom pozornosti. A zatiaľ čo oblečenie môže byť štandardnou záležitosťou pre vašu spoločnosť, neznamená to, že pri výbere denného súboru musíte byť tuhý. Koniec koncov, ako Sharyn Soleimani, osobný zákazník pre Barneys New York, poukazuje na to: “Pred rokmi nechali ani firemné ženy nosiť nohavice.”

Väčšina kancelárií uvoľnila pravidlá tak, aby zahŕňali nielen nohavice, ale aj hodvábne blúzy, pletené topy a bundy, ktoré môžu byť spárované s sukňami ceruzkou alebo šatami. “Nebojte sa, ak sa na vašom pracovisku odrádza svetlé odtiene,” hovorí dizajnérka Rebecca Minkoffová. “Môžete sa stále vyjadrovať tým, že prijmete fantastické neutrálne výtlačky a farebné akcenty.”

Tu je návod, ako sa vyhnúť Outfit Ennui

Dokonca aj v najkonzervatívnejších kanceláriách existujú spôsoby, ako oživiť svoj vzhľad. Použite tieto dos a don’ts na definovanie hraníc.

DO Experimentujte s príslušenstvom, ako sú šatky a tlmené šperky. Lubov Azria, hlavný kreatívny pracovník spoločnosti BCBG Max Azria Group, je fanúšikom opaskových pásov. “Práve teraz som posadnutý bielymi pásmi,” hovorí. “Vyzerajú šikmo nad šedom, čiernou alebo modrou šatkou.”

DO NOT Nosiť divoké výtlačky, neónové farby alebo bláznivé pančuchy – to nie je miesto, kde sa budete baviť s rybárskymi sieťami! Preveďte ich do zasadacej miestnosti s týmito štýlovými, prispôsobenými kusmi v podhodnotených odtieňoch.

VIAC
• Nájdite si dokonalú sukňu ceruzky
• Stylistka Katy Perryovej o tom, ako si vyrobiť svoje oblečenie Pop
• Ako vyzerať elegantne a šikovne v prepadnutom trende

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 + = 70

map