Eva Mendes: Sme v láske s jej novou kolekciou, plus jej najlepší dva styling tipy

eva Mendes and New York & Company
Cindy Ord / WireImage, so súhlasom (4)

Josephine Cusumano

19. september 2013 @ 13:53

Chcete sa obliecť ako Eva Mendes? Teraz môžete s jej prvou zbierkou kapsúl, k dispozícii výhradne v spoločnosti New York & Company. “Na moje prvé stretnutie s firmou New York & Company som doslova priniesol kus batožiny a práve som ju vyhodil na zem a povedal:” Dobre, môžeme nejako nejako prerobiť všetky tieto kúsky vlastným twist? “” Mendes povedal InStyle.com počas štartovacej skupiny. A naozaj to urobili: Kusy z kolekcie majú priamu inšpiráciu a dokonca pripomínajú špecifické predmety z osobnej šatníka Mendesovej, od starožitností až po kostýmné šperky podobne ako v noci (50 dolárov, k dispozícii v obchodoch New York & Company). “Mám starožitný náhrdelník, ktorý vyzerá takmer presne takýto a myslel som si:” Naozaj sa mi to páči, prečo mu to neplatí? “Vysvetlil Mendes. Herečka tiež uistil, že vzdáva hold jej etnickému dedičstvu so zmesou leopardových výtlačkov. “No, ja som kubánsky a milujem zvieraciu tlač, nikdy to nezmizne!” Vyhlásil Mendes. Môžete nakupovať celý rad doplnkov a odevov, ktoré obsahujú farebné tunicové šaty, blúzky a nohavice v kvetinových, leopardových, polka-bodoch a ďalších výtlačkoch, ktoré sa pohybujú v rozmedzí od 20 do 160 USD v obchodoch New York & Company a nyandcompany.com , Prejdite nadol a dozviete sa o dvoch najlepších tipoch pre štýl Mendes a potom kliknite na fotografiu a nakúpte niektoré obľúbené kúsky Mendesovej zbierky zo zbierky, ktorú nájdete na str. 170 v septembrovom vydaní Drew Barrymore o novinkách a tablete!

1. Mix a Match

“Všetky tieto módy robia a nedokážu zabíjať kreativitu a myslím si, že ženy by mali mať slobodu obliecť sa, ako si želajú, a nemali by sa starať o miešanie a prispôsobenie sa výtlačkov a farieb.”

2. Nepočujte pravidlá“Je to tak subjektívny, nemyslím si, že by mal byť niekto, kto hovorí, že to funguje, alebo to nie je, povzbudzujem to so svojimi priateľmi a so mnou, ale len povzbudzujem ľudí, aby sa s tým bavili. alebo zle. “

VIAC
• Pozri Transformáciu Evy Mendesovej!  
• Eva Mendes je najlepšie vyzerá niekedy!
• Mendes pre okuliare značky Vogue

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 38

map