Shop 8 Bundy a nájdite svoj perfektný štýl

101713-Jackets-Lead-340.jpg
Imaxtree, so súhlasom (2)

Alexandra DeRosa

21. október 2013 @ 2:37 hod

Obrazová bunda je nevyhnutnou investíciou, takže nájdenie perfektnej si vyžaduje vážne rozhodovanie. Pôjdete na jasný orezaný štýl vyzdobený zipsami a koženými vložkami, alebo nedokončený topinový tvíd v jesennom umývaní? No, nikto nepovedal, že musíte vybrať len jednu. V našom novembrovom vydaní sme zhromaždili 8 kufrových bundy, aby sme vám doplnili šatníkovú šatňu, každá kompletná so špeciálnymi detailmi (myslím: elegantné surové okraje a reťazové doplnky). Hľadáte štýl inšpirácie? Vezmite si radu od Proenza Schoulerovej a používajte rovnaké farby a uhlové rezy, alebo si prečítajte tipy na štýl priamo z mag:

LOOKTento typ sveteru, ktorý je od roku 1920, nikdy nevyjde. Posledná fotografia je ozdobená, dokonca aj nervózna. Uvidíte okraje, beadwork, reťaze a zipsy.

FITDokonalé objatie na ramenách robí túto rovnú siluetu visieť správne. Chyby v obrázku? Koho to zaujíma? Ste pokrytý.

TVÝSTROJTvídová bunda dobre funguje s rolákom, džínsy a podpätkami. V noci kovový vzhľad vychladne s elegantnými čiernymi nohavičkami a čerpadlami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map