11 Školské potreby, ktoré dávajú 90. deťom všetky pocity

Ach, späť do školy. Tento príjemný čas v ranom až polovici augusta, keď sa strávili dni prechádzaním uličiek Staples, zasiahnutím jackpotu s tematickými potrebami v Target a vyzdvihnutím úplne nového batohu, ktorý začal školský rok v štýle.

A ak je tu jedna vec, ktorú Millennials spomínajú na túto čarovnú ročnú dobu, udržal krok s neustále sa meniacimi výbavami školskej ponuky od držiteľov pastierov Lisy Frankovej až po pastelovo zhotovené mliečne perá. Každý rok priniesol niečo nové (a nehovoríme len o tom, ako na kalkulátor TI-89 napísať “HELLO” – okrem iných vecí). 

VIDEO: Kate Middleton a princ William navštevujú orientáciu pre novú školu Prince George

 

Prejdite sa po pamäti a znova objavte svoje obľúbené školské potreby naprosto zabudli na to – až teraz. 

Glitter Glue

90s School Supplies - 1
Zdvorilosť

Tieto leštiace fľaše neboli tie, ktoré ste roztierali po všetkých vašich rukách, nechajte vyschnúť a potom jemne odlúpnite, ale boli pekné a všetky dievčenské dievčatá, ktoré jej za to stojí, mali rozhodne najmenej dve z týchto detí.

Cartoon / Video Game-Téma Lunch Box

90s School Supplies - 2
Zdvorilosť

Videohry-tematické školské potreby boli nevyhnutné a dvojité body pre predstavenie Mario a co. na krabici na obed.

Trapper Keepers

90s School Supplies - 3
Zdvorilosť

Jedným magickým miestom, kde môžete uložiť svoje zložky, ceruzky, pravítko, uhlomer, papier s voľným listom, kalkulačku a oveľa viac.

Mr Scetch Scented Markers

Neklaďte: absolvovali ste úplne po výtvarnej škole s niekoľkými farebnými bodkami na moste nosa z týchto nebeských voňavých markerov. 

Krabica ceruzky SpaceMaker

Očividne ste mali jednu z týchto vecí na stole v základnej škole a niekoľko doma organizovaných písaním materiálu: jeden pre značky, jeden pre perá a jeden pre ceruzky, mechanické a # 2.

Vymazateľné perá

90s School Supplies - 5
Zdvorilosť

Akonáhle ste hit strednej školy, aj keď, ceruzky boli pre amatérov. Tieto perá písali tak hladko a keďže sme všetci robili chyby a algebra je skoro nemožné zvládnuť so skutočným perom, gumy boli kľúčové.

Lisa Frank Všetko

90s School Supplies - 7
Zdvorilosť

Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank, Lisa Frank. To je všetko.

Rukoväte ceruzky

90's School Supply Add - 2
Zdvorilosť

Zatiaľ čo som osobne uprednostnil tieto mäkké rebrované úchyty, určite vidím aj príťažlivosť želé. Zavoláme to za kravatu.

Mliečne perá

90's School Supply Add - 3
John Ewing / Portland Press Herald / Getty

Kto nemá úplnú závislosť od týchto krásnych, hladkých, niekedy iskrivých perí ?! Moja osobná favorita bola z viacfarebnej odrody, ktorá vám poskytla farebné prekvapenie s každým listom. 

Prenosné perá

90's School Supply Add - 1
Zdvorilosť

TBH, tá najlepšia časť o týchto perách držala všetky 6 – 12 farieb naraz a písala ako blázon, aby urobila nejaké krásne pero. 

SPOJENÉ: 5 Úžasné Back-to-School ponuky

Novinka Erasers

90's School Supply Add - 4
Zdvorilosť

Tie sa v skutočnosti nevymažú veľmi dobre, ale kto sa o ne staral, keď ste boli najlepší chlapec v škole s ceruzkou vrecko plné smajlíkov, farebných sŕdc, futbalových loptičiek a zmrzlinových šištičiek?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 34 =

map