11 módnych kníh Tabuľka knihy, ktoré sú najlepšie darčeky

knihy Gift Guide - Lead
Zdvorilosť

InStyle Staff

17. novembra 2017 @ 10:15
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Jeden z príznakov dospelosti? Keď sa vaša konferenčná stolička rozlúštila, slúžila ako úlovok pre diaľkové ovládanie, stohy nezodpovedaných listov a iné náhodné knickknacks na niečo, čo je predmetom domácej výpravy na Pinterest. Vyzerá to ako čistá minimalistická bridlica s pekne vyskúšaným a kultúrne rôznorodým výberom kníh. A možno chladná, moderná váza, ktorá drží kvety kvetov alebo mramorov – alebo niečo. Ale odbočujeme.

Ide o to, že sme všetci dosiahli túto etapu v určitom okamihu, a to je vtedy, keď sa naše uznanie za tieto veľkolepé čísla zvyšuje desaťnásobne. Tak sme vám urobili pevné a zaokrúhlené 11 najlepších novo vydaných kníh, ktoré sú podstatné v hmotnosti i obsahu, a ktoré prinášajú dokonalé darčeky. Nakupujte našu knižnicu výberov nižšie a potom ju naň položte stuhou.

SÚVISIACE: Dovolenka darčeky pre vaše elegantné a elegantné BFF

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 94

map