Batohy tak roztomilé, že si prajete, aby ste sa vrátili do školy

späť to School Backpacks
praetorianphoto / Getty

Tessa Trudeau

31. augusta 2017 @ 8:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

S víkendom Labour Day nad nami je to oficiálne čas do školy! Mnohí už zamierili späť do učebne a tí, ktorí nie sú, budú budúci týždeň. Ak ste rodič (alebo študent sami), nie je pochýb o tom, že všetky veci súvisiace so školou boli na mysli, od dokončenia letných domácich úloh až po nakupovanie odevov a potrieb.

SÚVISIACE: Nakupujte tieto batohy a školské potreby, ktoré sa vrátia

Jednou z najdôležitejších položiek, ktoré študent potrebuje pri začatí nového školského roka, je batoh, ktorý v podstate bude obsahovať každú vec, ktorú prinášajú do triedy. Existuje nekonečné možnosti tam: rôzne štýly a tvary a vzory, takže vyberanie jedného von môže byť trochu ohromujúci.

Ak chcete urobiť veci trochu jednoduchšie v tomto zaneprázdnenom ročnom období, zaokrúhli sme tam desať najdrahších balíčkov vonku. Tento zoznam obsahuje mix tašiek, ktoré milujú deti aj dospievajúci. A len upozornenie, môžete ich tiež chcieť. Prečítajte si o našich výberoch a kde ich môžete kúpiť!

VIDEO: 3 Školské obedy Vaše deti môžu robiť

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 91

map