Táto služba Dorm In A Box bude vaša izba vyzerať Ah-May-Zing. sľub

Zdobenie izby pre kolegov je jedinečnou výzvou. Pri obmedzených obmedzeniach priestoru a kampusu na zdokonaľovače prostredia, ako sú sviečky, môže byť ťažké vytvoriť prostredie, ktoré skutočne hovorí o identite študenta. To je miesto, kde prichádza Dolu. Spustili nákupnú funkciu nazvanú Dorm in a Box, ktorá vám umožní nakupovať kompletné koncepty izieb, o ktorých si zaslúžil ocenený dizajnér Jon Call v jednom rýchlom nákupe. Tak zabudnite na trávenie hodín dohromady perfektný dizajn v obchode po ukladaní – vaša sen kolena môže byť vaša len niekoľkými kliknutiami a je to ideálny späť do školy dar spýtať sa na svojich rodičov. 

Sledujte: Black-ish Star Yara Shahidi Talks College

Dolu je cieľová oblasť elektronického obchodu, ktorá spája špičkové myslenie interiéru so svojou rôznorodou základňou zákazníkov online. Dorm in a Box sú len ich poslednou funkciou, spájajúc sa s inými ako osobný dizajnérsky recepčný a hromady dizajnu inspo pre celý domov od niektorých z najkreatívnejších dizajnérov interiérov v hre. A teraz, tí, ktorí nakupujú v obytných štvrtiach a malých priestoroch školského areálu, sa môžu dostať aj do zábavy!

 Mine Dorm in a Box - Embed - 1
Zdvorilosť Dolu
 Mine Dorm in a Box - Embed - 2
Zdvorilosť Dolu
 Mine Dorm in a Box - Embed - 3
Zdvorilosť Dolu

Dorm in a Box zväzky sú k dispozícii v niekoľkých témach vrátane Tropical Flaire, Adventurer a Urban Mod (zobrazené vyššie) a každý zväzok obsahuje všetky potreby, ako sú obliečky na pokrývky, lampy, hodiny a prádlo bráni vytvoreniu prispôsobenej estetickej koleje s nulovým problémom. Takže namiesto toho, aby sa zdôrazňovali reťazcové svetlá, vedci sa môžu sústrediť na to, aby sa naštudovali počas stredoškolských štúdií. 

SÚVISIACE: 7 Essentials Dorm Room Nemôžete ísť na vysokú školu bez

Nakupujte kolekcie Dorm in a Box, ktoré sú k dispozícii na týchto stránkach.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map