Tieto vianočné pozdravy Celebrity rodiny sú tak dobré, že vás opäť uveria v Santa

Teraz, keď Deň vďakyvzdania prišiel a odišiel, zdá sa, že duch línie sa úplne prevzal. Okrem náhleho vzostupu blikajúceho svetla v okne vášho suseda a všetkých okázalých známok vianočného predaja mimo každého obchodného domu je ďalším vzrušujúcim ziskom sezóny zimnej dovolenky samozrejme personalizované karty celebrity zdieľané na sociálnych médiách. 

SÚVISIACE: 8 Celebrity Víťazstvo Elf na poli police

Či už je to tradičné alebo funky, môžeme počítať s našimi obľúbenými hviezdami, aby ste sa dostali do prázdninového ducha so svojimi každoročnými kartami. Tu sa pozrite na pár našich favoritov. 

Sledujte: Beyonce uverejňuje vianočnú tematiku Merch

Stubers

I ❤ naše prázdninové karty! # Stuberpartyof4 (čoskoro bude 5 !!!) Viac dnes na blogu {link in bio}

Príspevok, ktorý zdieľa Molly Sims (@mollybsims)

Supermodelka a životný štýl guru Molly Sims a hubby Scott Stuber dali svoje rozkošné deti Brooks a Scarlett na displeji pre minuloročnú dovolenku kartu.

The Combives

Chcel by som poslať túto vianočnú kartu Combs k vám a tvojmu! Šťastné sviatky z rodiny Combs. Nech vás Boh požehná s láskou a šťastím v roku 2014 …. a trochu peňazí $$$ :) Ďakujem @NickSaglimbeni za fotografiu! #CombsFamilyChristmas

Príspevok zdieľaný Diddy (@diddy) dňa

V roku 2013 sa rapper-turned-mogul Sean “Diddy” Combs vzal do Instagramu, aby si podelil sviatočnú kartu so sebou a všetkým – počítajte s ním – šesť jeho detí.

Obamové

Táto rodina. Čo môžem povedať. Akú čest ich vyfotografovali už osem rokov. Pred pár mesiacmi prišiel so sociálnym úradom a povedal, že na tohtoročnú dovolenkovú kartu Bieleho domu použili rodinnú fotografiu. Tak som myslel na Justin Trudeau. Viem, že sa zaujímate o to, o čom hovorím. Začiatkom tohto roka sme hostili kanadského premiéra za formálnu štátnu večeru. Malia a Sasha sa zúčastnili ako hostia. Pred večerou som urobil rodinnú fotografiu v rezidencii Bieleho domu. Neskôr, keď Trudeaus prišiel, obe rodiny strávili nejaký čas na Trumanskom balkóne s príslušnými delegáciami. V jednom momente sa predseda vlády pýtal, či by sme mohli urobiť fotografiu s manželkou Obamovej. Kliknutie, kliknutie, kliknutie. Potom povedal, že by som mal urobiť fotografiu len Obamovej. Mohol som povedať, “pane, už sme urobili predtým, ako ste prišli.” Ale namiesto toho som odkryl niekoľko rýchlych rámcov. A lo a hľa, práve tento obraz ma Justin Trudeau požiadal, aby som si vzal, ktorý si každý miloval ako voľbu pre dovolenku na Biely dom 2016.

Príspevok zdieľaný Pete Souzou (archivovaný) (@ petesouza44) dňa

Sasha a Malia Obama vyrastali tesne pred našimi očami a to nikdy nebolo oveľa zrejmejšie ako na fotke, ktorá vynikala rodinnou oficiálnou dovolenkovou kartou 2016. Štyridsaťšesťročný prezident na svojich fotografiách pozrelo svoje perleťové bielu podsadu spolu so všetkými svojimi najlepšími dievčatami.

Duhamels

Šťastné prázdniny!!

Príspevok zdieľaný Joshom Duhamelom (@ joshduhamel)

Herec Josh Duhamel a speváčka Fergie sa oživili minuloročným pozdravom – doslova. Potom sa pár, ktorý sa nedávno rozhodol zavolať, skončil, zdieľal kartu vyššie, predstavoval airbrushed karikatúry sami a ich syn Axl.

Cvrčky

Ešte znova sa tieto škriatkovia rozrušujú, že neudelili našu dovolenku a odvrátili sa. #elfontheshelf (úžasná dovolenka z karty @tinyprints)

Príspevok zdieľaná Sarah Michelle (@sarahmgellar) dňa

Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. mali minulý rok niekoľko votrelcov. Okrem dvoch detí, Charlotte a Rockyho, sa stalo pár zlých šľachticov.

Rodina Curry

S radosťou ukázať všetkým našim 2017 dovolenkovým preukazom. Vyskúšali ste SimplytoImpress.com tento rok a boli tak ohromení tým, ako sa ukázalo! Majú toľko krásnych návrhov a bolo to tak jednoduché. Nemôžeme sa dočkať, kým nám pošleme svoje karty všetkým našim rodinám a priateľom. Šťastné prázdniny! #evendogssmiled # spon # happyeverything

Príspevok, ktorý zdieľa Ayesha Curry (@ayeshacurry)

NBA baller Steph Curry a jeho manželka Ayesha už vydali svoju vianočnú kartu 2017 a je takmer príliš roztomilá pre slová. Nielenže sú to dve deti, Riley a Ryan, rozkošné, ale takisto sú ich načechrané štvornohé rodiny.

Kardashian-Jenners

Clone of Kardashian Christmas Card
Zdvorilosť

Táto slávna rodina je známa tým, že každoročne hodí vražedné sviatky, ale ich vianočné karty sú tiež legendou. Fotografovali ich svetoznáme fotografi a predstavujú ženy Kar-Jenner, ktoré nosia tie najkrajšie šaty, ktoré ste kedy videli. V roku 2015 však boli ich najobľúbenejšími vianočnými kartami: štylizovaný čiernobiely výstrel len ďalšej “Jenneration” -North West, Penelope Disick, Mason Disick a Reign Disick. Teraz je v zmesi ešte niekoľko vnučiek a nemôžeme sa dočkať, kedy sme sa rozhodli pre tohtoročnú kartu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 72 = 79

map