4 Non-Juice čistí, ktoré vás nezanechajú

non Juice Cleanse - LEAD
sakaralife / Instagram

Lindsay Dolak

13. septembra 2016 @ 7:00 hod

Z času na čas trvá niekoľko týždňov, kedy voláme na doručenie viac, ako nazývame našich priateľov a rodinu. Život sa niekedy tak stane. A hoci to je úplne v poriadku a rozhodne chutné, príliš veľa takeout a niekoľko príliš veľa kokteilov môže nechať nás pocit pomalý a nafúknuť po chvíli. Takže čistíme!

Dobrá čistiaca metóda je jednoduchý spôsob, ako preletieť niektoré slané potraviny, vyčistiť mliečnu mliečnu mliečnu a vynulovať po niekoľkých príliš veľa hranolkov, ale nešťastnou pravdou o množstve detoxikácií je, že majú sklon nechať nás viac chcieť. Rovnako ako pri viac jedle! Nebudeme popierať silu šťavy, ale bez správneho množstva makronutrientov (sacharidov, bielkovín a tukov) začneme cítiť bezprostredne bez vody. Navyše, ktokoľvek iný sa cíti ako vykopávať do hory jedla po dni len tekutín?

Takže namiesto toho, aby sme úplne odmietli jedlo, našli sme štyri čistiace prostriedky, ktoré ponúkajú všetky detoxné výhody, ktoré teraz a dopredu potrebujeme, ale bez toho, aby sme odstránili jedlá z našich dní (stále by ste však museli opustiť cukor). Pokračujte v posúvaní a nájdite si ďalší plán čistenia, ktorý je dôkazom toho, že ste na palube.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 36 =

map