4 telesné signály, ktoré ukazujú dátum, je naozaj do vás

Je pravdepodobné, že pravdepodobne nebudete prísť priamo a spýtať sa vašeho dátumu – v prvý deň – ak to budete cítiť toľko, koľko ste. Ale v skutočnosti existuje spôsob, ako to zistiť, čo sa netýka priamo žiadania. V prípade, že ste nepočuli, “akcie hovoria hlasnejšie ako slová” a učenie sa, ako čítať reč tela, vám môže pomôcť zistiť, či váš protějšek vykopáva alebo nie. Môže vám tiež pomôcť vymeniť správnu atmosféru. Tu sme sa rozprávali s profesionálom, aby sme dostali nízke skóre na niekoľko najbežnejších známok príťažlivosti.

The Hair Touch

Vanessa Van Edwards, odborník na jazyky v oblasti tela, ktorý sa spojil s hlavou a ramenami, hovorí, že samo-dotýkanie vydává správu, že my chcieť aby ste sa dotkli, a jeden z najbežnejších typov seba-dotyku je hladenie alebo prevrhnutie vlasov. Obidve pohlavia sa podieľajú na tejto akcii, ale vo väčšine prípadov to býva bežnejšie u žien. “Pokaždé, keď sa dotknete vlasov, uvoľníte feromóny.” Ako si možno pamätáte z triedy prírodovedných predmetov, feromóny sú chemické poslovia, ktoré sú uvoľnené z tela a spúšťajú odpoveď od toho istého druhu, niečo, čo Van Edwards nazýva táta v bezvedomí. 

Avšak, keď ste fidgeting s tvojimi ranami a hrať s vašimi koncami, ako sa pozeráte dole na prsty? To sa nazýva samo-upokojujúce a je to tágo, že ste veľmi nervózni.

“Keď žena udrie vlasy alebo preklopí vlasy, to je zvyčajne” Chcem, aby niekto cítil, aký som úrodný, “vtiahne svoje evolučné začiatky.” To je podvedome to, čo sa deje, a to je naozaj dobrý rozdiel, upokojujúce nie je dôvera vlasov, zatiaľ čo to flip, upútať pozornosť na lesk, je. “

VIDEO: Top 5 najlepších kaderníckych súprav

Chin dotyk

Iný typ samoobsluhy, ktorý je u mužov najčastejšie používaný, a ukazuje, že sa jeho dátum môže potenciálne zaujímať, je dotyková dlaň, alebo keď si človek položí svoju ruku na svoju čeľusť.

“Môžu sa dokonca dotýkať strany ich tváre a to preto, že človek naznačuje vyššie hladiny testosterónu s prítomnosťou štvorcovej čeľuste a strniska,” hovorí Van Edwards. “Akýkoľvek druh vlasov na tvári ukazuje, že je z veku prokreácie, má správny vek na to, aby bol spárovaný, takže často upúta pozornosť na svoju štvorcovú čeľusť a prítomnosť strniska. brať bradu podvedome. “

SÚVISIACE: Ako jesť raňajky ako americký olympionik

frontman

Niečo tak jednoduché ako spôsob, akým sa váš dátum otáča ich nohami, môže povedať veľa o tom, ako cítia. “Ak sa nám niečo skutočne páči, chceme sa k nemu pustiť,” hovorí Van Edwards. Vedecký termín pre toto je fronting. “Takže budeme podvedome pohybovať nohami alebo nohami do uhla, do ktorého chceme ísť, a tak napríklad často môžem povedať, kto má rozdrvenie na pracovnej sviatosti, pretože tam, kde niekto ukáže nohy. podvedome chce byť k niekomu. “

Hovorí, že ak ste v bare a uvidíte niekoho, kto má vaše telo a nohy nasmerované k vám, podvedome by vás mohli byť viac naladení.

Na opačnom konci spektra, ak niekto nemá záujem, často uchopí svoje telo spôsobom, ktorý vytvára vzdialenosť – tzn. opierajúc sa opierajúc sa o stoličku, prekrývajúc ruky, aby ochránili trup, alebo tiahli svoje telo smerom von a preč.

zrkadlenie

Už ste sa divili, prečo sa páry začnú obliekať? Existuje veda za tou bizarnou činnosťou a môže sa začať od prvého dňa veľmi jemnými spôsobmi. Nazýva sa zrkadlenie alebo napodobňovanie.

“Naozaj, naozaj dobrý dátum, pár sa budú kopírovať,” hovorí Van Edwards. “Ak sa žena za vlasy strhne vlasy za ucho, muž mu môže dokonca položiť ruku na hlavu, ak sa žena nakloní, muž sa nakloní dovnútra, ani si neuvedomujeme, že to robíme. naozaj dobrých párov sa niekedy nakoniec nosia ako seba navzájom ako znamenie: “Sme doslova rovnakej mysle.” “Takže to pár, ktorý vždy sa zobrazuje na vaše strany twinning? No, mohli by sa stať dokonalým zápasom. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 13 = 23

map