5 poštových objednávok kráľovské koláče objednávajte práve včas pre Mardi Gras

Kings Cake - LEAD
Getty Images / iStockphoto

Sydney Mondry

28. januára 2016 @ 14.45 hod

Mardi Gras – slávny karneval, ktorý sa každoročne koná v New Orleans na počesť tuku v utorok – je na nás. Šialené slávenie trvá asi mesiac, ale najsvätejšie sa oslavuje na Mardi Gras Day (9 februára) a na ďalší víkend. Slávnosti zahŕňajú pitie, tanec, obliekanie kostýmov v tradičnom fialovom, zelenom a zlatom a – naše obľúbené – konzumujúce veľké množstvo kráľovského koláča. 

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s kráľovským koláčom, sladká cukrovinka je vyrobená z francúzskeho chlebového cesta a pokryté polevou a kopa cukru. Každé pečivo, ktoré je v tvare krúžku, obsahuje malé plastové dieťa – niektorí hovoria, že ktokoľvek nájde trinket, musí si kúpiť ďalší tortu; iní veria, že cena vás robí kráľovnou alebo kráľom strany. Keďže mnohí z nás budú zďaleka oslavovať Mardi Gras, vytvorili sme zoznam najlepších miest na objednanie svojho vlastného kráľovského tortu online. Užite si to!

SÚVISIACE: Oslávte Národný deň čokoládového tortu s týmto dekadentným 10-vrstvovým stvorením

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 + = 41

map