5 úžasné zmrzliny na poštu, pretože keď je príliš horúco opustiť dom

ľad Cream lead
Getty

Sydney Mondry

25. júla 2016 @ 17:15 hod

Umiestnený v miske, nahromadenej vysoko na kužele, alebo z jedla priamo z pinta, zmrzlina je naša cesta k náprave pre nesnesiteľne horúce počasie. Rýchle výlet na najbližší kamión na zmrzlinu alebo obchod s potravinami je jednoduchý spôsob, ako sa vychladnúť z vnútra – ale sú dni, keď je teplota tak nesmierne vysoká, že je nemožné nechať pohodlie vášho klimatizovaného domu alebo čo je dôvod, prečo je dôležité udržať váš mrazničku plne zásobený po celý čas.

Zadajte: zmrzlina na objednávku. Vďaka technológiám a suchému ľadu môžu niektoré z najlepších výrobcov zmrzliny v krajine teraz dodávať pivo priamo do Vášho prahu. Je to perfektný spôsob, ako zaobchádzať s yo-self, alebo povedať poďakovať vám, že jeden priateľ s clutch plážový dom ste sa teší po celé leto. Nižšie sme zhrnuli niektoré z najlepších služieb na dodanie zmrzliny, ktoré sú k dispozícii online – skontrolujte ich!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map