5 vynikajúce víno a koktaily s jedným servírovaním pre vašu ďalšiu vonkajšiu stranu

Mnoho dovolenkových víkendových aktivít a špeciálnych príležitostí si vyžaduje jedáleň alfresco a je pravdepodobné, že by ste nechceli ťahať okolo fľaše na víno a okuliare (nehovoriac o spomienke na otvárač vína). Vstúpte do tohto šikovného riešenia: jednorazové nápoje, ktoré prinesú všetkým vašim dlhým víkendovým a dovolenkovým stretnutiam, ktoré sú skutočne úžasné (zabudnite na tie smutné okrúhle odrody starých). Posúvanie nadol pre naše najlepšie tipy-BYOB nebolo nikdy jednoduchšie. 

prenosný Cocktails
Zdvorilosť

Veľká šťava-box? Bandit Pinot Grigio je osviežujúci s citrónom a hruškou a je podávaný v elegantnej krabici. (Bandit Pinot Grigio, 9 dolárov za 1 liter; banditwines.com)

prenosný Cocktails
Zdvorilosť

Táto prenosná trepačka je vybavená všetkými potrebnými prísadami, ktoré sú zabudované do kokteilu bez ruchu. (Koktejl Rx Mojito Shaker, 35 dolárov za 6; cocktailrx.com)

prenosný Cocktails
Zdvorilosť

Tieto vína pripravené na cestovanie majú niečo pre každého. (Underwood víno v Can, 24 dolárov za 4; unionwinecompany.com)

prenosný Cocktails
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Angelina Jolie a Brad Pitt Teraz urobte č. 1 víno v krajine

Jednorazové sklenky vína Zipz sa dodávajú v elegantnom plastu, ideálne pre pláž alebo na piknik. (Zipz Variety Pack, 40 dolárov za 12; zipzwine.com)

prenosný Cocktails
Zdvorilosť

Dajte svojmu ránu ďalší výkop s týmito špicatými ľadovými kávovými plechovkami. (Kahlua Cinnamon Spice ľadová káva, 4 doláre za 4, crownwineandspirits.com)

SÚVISIACE: Ste správne pijete vašu kávu?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − = 70

map